Wygrajcie razem dla Szkoły oraz Uczestników licencje ZWCAD 2017!

Zapraszamy wszystkich Uczniów oraz Szkoły do udziału w konkursie projektowym pod hasłem:

 

Zwizualizuj swoje marzenia w ZWCAD 2017

 

Na Uczestników oraz ich szkoły czekają atrakcyjne nagrody:

  • Uczniowie biorący udział w konkursie mają szanse na wygranie dwuletnich licencji ZWCAD 2017 oraz udziału w szkoleniu online z zakresu obsługi programu.
  • Szkoły biorące udział w konkursie mają szanse na wygranie dwuletnich licencji programu ZWCAD 2017 do pracowni projektowych w ilości zależnej od zajętego miejsca (szczegóły w regulaminie).

 

Zgłoszenie udziału w konkursie

Aby zgłosić udział w konkursie należy wypełnić załączony do regulaminu Formularz Zgłoszeniowy przez przedstawiciela Szkoły ze wskazaniem w Formularzu Uczestników Konkursu (Uczniów) przygotowujących projekt. Formularz zgłoszenia należy przesłać droga mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 30 czerwca 2017.

Zarejestrowanym uczestnikom konkursu dostarczymy licencje na potrzeby wykonalnia projektu. 

 

Pobierz teraz ZWCAD 2017.

ZWCAD 2017 PL 32bit  ZWCAD 2017 PL 64bit

 

Termin nadsyłania prac konkursowych:

Przygotowane projekty oraz ich wizualizacje należy przesłać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 30 września 2017.

Szczegółowe zasady udziału w konkursie oraz Formularz Zgłoszeniowy zawarty jest w dokumencie  Regulamin konkursu "Wizualizuj swoje marzenia w ZWCAD 2017".