Zobacz jak możesz skontaktować się z ekspertami z naszego działu technicznego. Wsparcie, telefoniczne, czat, pomoc przez zdalny pulpit i kontakt mailowy.
Warto zapoznać się z gotowymi propozycjami rozwiązań konstrukcyjnych oraz specjalnych "sztuczek", które znacznie potrafią ułatwić i przyśpieszyć pracę. Proszę wpisać w polu szukaj słowo, które jest związane z problemem, i nacisnąć klawisz ENTER. Następnie zostaną wyszukane wszystkie artykuły zawierające wpisane słowo kluczowe.
W układzie słownikowym zamieściliśmy opisy poszczególnych funkcji programu, poleceń i funkcji. W opisach znajdują się również filmy, animacje i ogromna ilość zrzutów ekranu pozwalająca pokazać działanie naszego programu CAD.
Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa na forum. Gwarantuje to spojrzenie z różnych perspektyw na poruszane zagadnienia, zapewne powtarzające się podczas codziennej pracy. Oprócz korzyści poszerzenia horyzontów, może to także przyczynić się do efektywniejszego wykorzystania programu CAD. Nasze forum ZWCAD prowadzimy od 2008 roku.