[...] od około 10 lat zajmuję się hobbystycznie projektowaniem i budową trójkołowych rowerów poziomych wspomaganych elektrycznie do użytku przez osoby pełnosprawne jak też przez osoby niepełnosprawne. [...] Początkowo moje projekty powstawały na papierze za pomocą ołówka. [...] Szukałem programu profesjonalnego z dobrym łatwym interfejsem, szybkiego o możliwego do wykorzystania na zwykłym komputerze domowym i takim jest ZWCAD - działa płynnie i jest bardzo wygodny w użyciu.

Nasza firma ponownie została zauważona i doceniona.

Tym razem w prowadzonym już od 2000 roku rankingu małych i średnich firm w Polsce.

Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z .o.o. została Gazelą Biznesu 2022 roku!

To ważne wyróżnienie dla małych i średnich firm działających rzetelnie, a także spełniających określone kryteria rankingowe. Znalezienie się wśród takiego grona pokazuje, że SZANSA została doceniona i jest w elicie mniejszych firm, które się ciągle rozwijają.

Oprogramowanie ZWCAD bardzo dobrze sprawdza się w projektach wykonywanych przez naszą firmę.

Wybraliśmy program ZWCAD, który dla naszego działu projektowego i technicznego jest codziennym, niezawodnym narzędziem w pracy. [..] ZWCAD posiada licencjonowanie wieczyste, dzięki czemu koszty wdrożenia były przystępne. Program jest stabilny, szybki i intuicyjny w obsłudze. 

Oprogramowanie ZWCAD jest wykorzystywane do weryfikacji dokumentacji na etapie prac projektowych jak i realizacji inwestycji / remontów prowadzonych obecnie w naszym szpitalu. Program ZWCAD jest narzędziem z dużą funkcjonalnością, dzięki któremu praca staje się bardziej efektywna.

Program ZWCAD posiada przejrzysty interfejs. Funkcjonalność, stabilność oraz kompatybilność programu z formatem DWG pozwalają na sprawną edycję rysunków.