Czym są Gazele Biznesu?

To bezpłatny ranking, w którym wybierane są firmy szybko rozwijające się w branży e-commerce, mające uznaną markę i tym samym godne zaufania. 

W tegorocznej wersji rankingu sklasyfikowanych zostało ponad 4597 firm z całej Polski, które działają przynajmniej od 2019 roku. Brano pod uwagę rozwój firmy w przeciągu ostatnich 3 lat i brak zanotowanych strat.

Nasz firma znalazła się już na 2324 miejscu według powyższej metodologii. Ranking Gazeli Biznesu pokazuje, że SZANSA nie stoi w miejscu, a z roku na rok rozwija swoją działalność i osiąga kolejne sukcesy. 

 

Wdrożenia, szkolenia i obsługa techniczna użytkowników programów CAD

Działalność firmy SZANSA miała swój start w 2000 roku. Wtedy zajmowaliśmy się głównie obsługą informatyczną firm projektowych.

Dziś mamy 4 działy w całej Polsce, a nasz zespół liczy ponad 25 specjalistów. Jako pierwsi w Europie podpisaliśmy umowę z producentem programu ZWCAD, dzięki czemu zostaliśmy autoryzowanym przedstawicielem w Polsce.

Aktualnie rozwijamy 10 aplikacji współpracujących z ZWCAD np. ZWTraffic, ZWGeo, ZWNesting i wiele innych.

Co więcej, nasze działania docenił producent programu ZWCAD - ZWSOFT. Już w 2008 roku znaleźliśmy się wśród 11 najlepszych dystrybutorów na świecie. 

Prócz rankingu Gazele Biznesu, bierzemy udział także w programie Rzetelna Firma, otrzymany Certyfikat Rzetelności potwierdza brak niespłaconych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA. 

 

Zdjęcie części załogi Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o. na firmowym spotkaniu.