TcpMDT Point Cloud

Producent: APLITOP

TcpMDT Point Cloud pozwala na wyświetlanie i przetwarzanie chmury punktów, która została stworzona przez technologię LIDAR, skanery lub oprogramowanie fotogrametryczne.

Dzięki TcpMDT Point Cloud istenieje możliwość zarządzania milionami punktów zaimportowanych z plików w popularnych formatach. Punkty można wyświetlać w naturalnym kolorze, intensywności lub kategorii. Chmurę punktów można również wyświetlić w trybie stereoskopowym z aktywnymi lub pasywnymi systemami.

TcpMDT Point Cloud generuje profile i przekroje z polilinii lub cyfrowego modelu terenu, które można eksportować do programów CAD.

Moduł wymaga wersji MDT Standard lub Professional.

Licencja: Komercyjna, wersja testowa na 5 dni

Język: Angielski, Hiszpański

 

 

Pobierz teraz wersję testową Tcp-MDT oraz Point Cloud

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o., ul. Chryzantemowa 5, 43-300 Bielsko-Biała.
Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne abyśmy mogli zareagować na powyższe zgłoszenie.

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia w dowolnym momencie poprzez kontakt rodo@szansa.net.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. 

Bez wyraźnej zgody Państwa dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

 

 

Kompatybilność: ZWCAD 2024 Pro
Branża:
  • drogownictwo
  • geodezja
Język nakładki: angielski
Rodzaj licencji: płatna