Z przyjemnością publikujemy kurs obsługi programu do projektowania CAD na przykładzie ZWCAD 2022, 2023 i 2024.

Poprzedni kurs obsługi składający się z 9 filmów (zamieszczony jest tutaj) wciąż cieszy się dużą popularnością.

Postanowiliśmy jednak nagrać nowe filmy w obecnej wersji ZWCAD, zwracając uwagę na nowe funkcje jakie się pojawiły. Duże zmiany wprowadziliśmy np. w samym interfejsie programu - możemy wyświetlać wstążkę w klasycznym układzie ikon lub menu klasyczne we wstążce. Dodaliśmy również nowe opcje wprowadzania dynamicznego współrzędnych przy funkcjach rysowania i edycji.

 

Filmy publikujemy co kilka dni. Zachęcamy do subskrypcji naszego kanału na YouTube aby otrzymywać informacje o nowej części kursu zaraz po premierze.

 

Zawartość kursu

 

Pobierz program CAD do ćwiczeń

Aby aktywnie uczestniczyć w kursie z pewnością przyda się program CAD. ZWCAD można pobrać z linków poniżej (30 dni z pełną funkcjonalnością, a później program zamieni się w przeglądarkę z możliwością tworzenia rysunków do 1000 obiektów, co będzie w zupełności wystarczające do odbycia kursu).

 

ZWCAD 2024 - ceniona alternatywa CAD
ZWCAD to znakomita alternatywa dla znanego programu CAD. Obsługuje zarówno pliki DWG jak i DXF również w najnowszym formacie. Dostępna jest licencja komercyjna bezterminowa z dobrowolnymi aktualizacjami. Już teraz możesz pobrać program i pracować. 30 dni testów z pełną funkcjonalnością, a później program CAD zamieni się w szybką przeglądarkę plików z możliwością tworzenia rysunków do 1000 obiektów.  

Kupuję program Kupuję aktualizacje 
Pobierz ZWCAD 2024 64bit PL  Pobierz ZWCAD 2024 32bit PL

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym kursem przed przystąpieniem do szkolenia.

Prowadzimy cykliczne szkolenia online jak i stacjonarne z obsługi programów CAD na wszystkich poziomach zawansowania.