Budownictwo i architektura

Kategoria: BiK
Producent: Budikom

BiK BASE to moduł, który stanowi wspólną platformę dla wszystkich modułów BiK co pozwala na wykonanie wielu rysunków branżowych w jednym pliku przy zachowaniu odpowiednich wielkości opisów i tekstu wymiarowego w różnych skalach.

Kategoria: BiK
Producent: Budikom

BiK Architektura to nowe rozwiązanie dla konstruktorów oraz projektantów. Moduł jest całkowicie zgodny z wcześniejszymi modułami pakietu BiK.


W module zawarty został szereg funkcji znacznie przyspieszających i usprawniających rysowanie rzutów i przekroi obiektów budowlanych. Przy pomocy BiK Architektura najczęściej wykonywane operacje takie jak, rysowanie ścian, wstawianie stolarki oraz schodów można wykonać znacznie szybciej. Dodatkowo w module zawarte zostały funkcje służące do tworzenia zestawień stolarki oraz powierzchni pomieszczeń.

Kategoria: BiK
Producent: Budikom

BiK Stal łączy funkcjonalność i dokładność standardu systemu CAD z automatycznymi procedurami rysowania konstrukcji stalowych.


Sposób wprowadzania elementów, wykonywania ich modyfikacji jest tak przygotowany, aby użytkownik wykonał jak najmniejszą (niezbędną) liczbę działań. Dlatego też dokładne i poprawne wprowadzenie elementu lub przeprowadzenie jego modyfikacji, pozwoli efektywnie wykorzystać możliwości BiK-Stal. Pozwoli to również uniknąć dodatkowych błędów i nieścisłości pomiędzy rysunkiem a wymiarami lub wykonanymi na ich podstawie zestawieniami.

Kategoria: BiK
Producent: Budikom

BiK Żelbet przeznaczony jest do sprawnego rysowania konstrukcji żelbetowych.


Jako nakładka na program CAD przyspiesza znacznie proces rysowania, opisywania i zestawiania stali zbrojeniowej.
Wprowadzanie komend może odbywać się z klawiatury (również skróty klawiaturowe), menu rozwijalnego lub ikon. Program współpracuje z modułem BiK-Base i wykorzystuje jego procedury zarządzające i standard warstw.

Spatial Manager to nakładka na ZWCAD, która pozwala w prosty sposób importować, eksportować i zarządzać danymi geoprzestrzennymi w prosty i szybki sposób.

Producent: UIS

Za pomocą tej  bezpłatnej aplikacji możemy wczytać pliki SHP oraz mapy z serwera Open Street Map do ZWCAD.

Przybornik Inżyniera to program tworzony przez projektanta konstrukcji budowlanych, który pasjonuje się tworzeniem programów komputerowych.

 

Aplikacja do projektowania INSTALACJI TRYSKACZOWYCH.

Program „STROPY” jest nakładką do ZWCAD do projektowania stropów z wykorzystaniem płyt stropowych. Rysowanie, wymiarowanie i zestawienia.

Kategoria: e-CAD
Producent: e-CAD

Program e-CAD Żelbet jest to cieszący się dużym uznaniem zestaw wielu narzędzi (także automatycznych makr), wspomagający projektowanie konstrukcji żelbetowych w oparciu o wytyczne z najnowszych Polskich i Europejskich norm.

Kategoria: e-CAD
Producent: e-CAD

Program e-CAD Stal jest to cieszący się dużym uznaniem zestaw wielu narzędzi, wspomagający projektowanie konstrukcji stalowych w oparciu o wytyczne z najnowszych Polskich i Europejskich norm.

Kategoria: e-CAD
Producent: e-CAD

Program e-CAD Drewno jest to cieszący się dużym uznaniem zestaw wielu narzędzi, wspomagający projektowanie konstrukcji drewnianych w oparciu o wytyczne z najnowszych Polskich i Europejskich norm.

Kategoria: e-CAD
Producent: e-CAD

Program e-CAD Podstawowy jest to cieszący się dużym uznaniem zestaw wielu narzędzi uniwersalnych i architektonicznych, wspomagający projektowanie konstrukcyjno - architektoniczno - budowlane.

Program zawiera rozbudowaną bibliotekę symboli stosowanych przy tworzeniu projektów w różnych dziedzinach.

Program wspomagający tworzenie rysunków budowlanych, rzutów oraz elewacji.

Pełny komplet programów CADprofi.

Wszystkie branże w jednym pakiecie.