A Projekt Usługi Inwestycyjne

jest to polska firma specjalizująca się w rozwiązaniach sieci wodno - kanalizacyjnych, która używa aplikacji ZWCAD do stworzenia zaawansowanych instalacji sanitarnych, doradza również w sytuacjach problemowych, związanych z instalacją wodociągową. 

A Projekt Usługi Inwestycyjne (w skrócie “A Projekt”) jest rozwijającą się polską firmą z branży wodno - kanalizacyjnej. Firma ta zajmuje się tworzeniem zaawansowanych instalacji sanitarnych dla klientów i pełni także rolę doradcy, w zakresie tematyki dotyczącej sieci sanitarnych i hydraulicznych.

 

Bardziej efektywna wymiana informacji i zarządzanie plikami


Właściciel firmy, Pan Piotr Andraszyk wierzy, że instalacje wodno- kanalizacyjne to coś więcej niż rury i kołnierze.  Właściwa instalacja jest w stanie znacząco poprawić jakość życia domowników, stanowi lepsze miejsce pracy dla przedsiębiorców.
Dlatego tak ważne są dla niego wszystkie przedsięwzięcia, których się podejmuje, zarówno te duże jak i mniejsze. Chcąc dobrze je przeprowadzić niezbędne stają się rozwiązania CAD, dające możliwości projektowania i komunikacji z klientami. Nie dziwi więc fakt, że dla ‘A Projekt’ priorytetowe w oprogramowaniu CAD są niezawodność oraz kompatybilność.
Kompatybilność najlepiej wyraża się w rysunkach, do których dostęp mają wszystkie strony/osoby, stosujące różnorodne programy CAD.
Ponadto jako właściciel Pan Andraszyk  potrzebuje ZWCAD – narzędzia niezawodnego i stabilnego, które pozwoli  zabezpieczyć przed zniszczeniem umieszczone w plikach dane.
‘Dzięki ZWCAD wszystkie te wymagania są spełnione, a wymiana informacji i zarządzanie plikami staje się bardziej efektywne’- zapewnia pan Andraszyk

 

projekt skrzynki gazomierzaRysunek 1. Skrzynka gazomierza zaprojektowana przez A Projekt

 

Podstawowe funkcje działające z dużą szybkością 

Zdaniem Pana Andraszyka ZWCAD dzięki swojej funkcjonalności odgrywa znaczącą rolę, zarówno w doradztwie na temat problemów związanych z instalacją wodno-kanalizacyjną, jak i tworzeniu instalacji sanitarnych.
Gdy w moich projektach stosuję mapy - rysunki mogę wstawić jako Xref w ZWCAD. Co zaoszczędza mi czas i pozwala na szybkie i dokładne ładowanie” – chwali.
Ponadto docenia także polecenie ‘OFFSET’, które pozwala na precyzyjne umieszczenie w miejscu elementów lub ich przesuwanie.
  
Jeśli chodzi o zaspokajanie potrzeb ‘A Projektu’ z zakresu projektowania sieci sanitarnych budynków i opracowywania map, ZWCAD ciągle zaskakuje mnie pozytywnie; stopniowym udoskonalaniem, zwłaszcza w kwestii szybkości działania.
„Dzięki szybszemu i płynnie działającemu ZWCADowi  jestem w stanie pracować nad większą ilością projektów, w tym samym czasie. Teraz mogę realizować od 2 do 4 projektów jednocześnie, gdy wcześniej mogłem pracować tylko nad jednym lub dwoma.”

 

odcinek instalacji gazowejRysunek 2. Odcinek instalacji gazowej dla budynku komercyjnego - zaprojektowany przez A Projekt 

 

Niezrównana jakość w rozsądnej cenie

Z perspektywy czasu Pan Andraszyk nadal cieszy się, że w 2017 roku skorzystał z oprogramowania ZWCAD, które to polecone mu zostało przez firmę SZANSA- polskiego partnera ZWSOFT,
Jego zdaniem „ZWCAD jest przyjaznym dla budżetu firm rozwiązaniem CAD, które jego przedsiębiorstwo potrzebuje.
Szeroki wachlarz funkcjonalności w atrakcyjnej cenie. Zdecydowanie poleciłbym tą aplikację swoim kolegom - cieszy się. Ponadto wsparcie techniczne ZWCAD znane jest z profesjonalnego podejścia do klienta, ja jednak nie musiałem dotychczas zwracać się o pomoc, bo oprogramowanie działa bez zarzutu”.

 

skrzynka gazomierzaObrazek 3. Dwa spojrzenia na skrzynkę gazomierza zaprojektowane przez A Projekt

 

Będąc w drodze do zrealizowania ambicji projektowych i instalowania trwałych, bezpiecznych systemów hydraulicznych dla większej liczby klientów, Pan Andraszyk nadal musi oferować skuteczne i efektywne rozwiązania. A z pomocą ZWCAD, ma pewność, że w najlepszy sposób wykorzysta swoją wiedzę i doświadczenie, by lepiej im służyć, przyspieszając jednocześnie rozwój firmy A Projekt.

(Wszystkie rysunki dzięki uprzejmości A Projekt)

 

Link do oryginalnego artykułu