biuro@zwcad.pl

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Deltamarin Polska zdecydowali się na wybór ZWCADa jako narzędzia projektowego CAD. Dyrektor polskiego oddziału firmy, Pani Jadwiga Sztelwander-Zięba pokrótce opisuje motywy wyboru ZWCAD jako rozwiązania, które spełnia potrzeby Firmy. Deltamarin Polska używa licencji sieciowych ZWCAD+ 2012 Standard.

 

1. Jakie główne powody zadecydowały o wyborze właśnie ZWCAD?

Dobra wydajność programu idąca w parze ze zrównoważoną, atrakcyjną ceną licencji oprogramowania.

 

2. Czy ZWCAD jest rozwiązaniem spełniającym Państwa potrzeby?

Program wykorzystywany jest przez nas do prostych prac projektowych oraz zastosowań edycyjnych i w takim zakresie funkcjonalnym z pewnością spełnia nasze wymagania.

 

3. Które funkcje i cechy programu są dla Państwa najistotniejsze?

Wachlarz funkcji wersji Standard, które umożliwiają wygodną pracę projektową oraz elastyczne formy licencjonowania produktu.

 

4. Jak oceniają Państwo współpracę z dostawcą oprogramowania ZWCAD?

Współpraca z polskim dystrybutorem, firmą Usługi Informatyczne “SZANSA” przebiega bez najmniejszych problemów. Zarówno pod katem handlowym, jak i w kwestii pomocy technicznej (np. przy konfiguracji licencji sieciowych) zawsze możemy liczyć na rzetelną i fachową obsługę.

 

5. Podsumowując, jakie są największe korzyści z przejścia na ZWCAD+ ?

Wraz z dynamicznym rozwojem Firmy stanęliśmy przed koniecznością znacznego rozszerzenia liczby stanowisk projektowych. Atrakcyjna cena programu, funkcjonalność spełniająca nasze wymagania oraz wygodne formy licencjonowania, zarówno sieciowe, jak i jednostanowiskowe – wszystko to zadecydowało o wyborze systemu ZWCAD/ZWCAD+

 

deltamarin ref 01

deltamarin ref 02