Szanowni Państwo!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że jesteśmy z Państwem już 19 lat! 

Rozpoczynając w 2000 roku jako dostawca rozwiązań i obsługi informatycznej, na przestrzeni tych lat przeszliśmy długą drogę.

 

Ukierunkowaliśmy nasze działania na sprzedaż i dystrybucję oprogramowania do komputerowego wspomagania projektowania (CAD) i dziś funkcjonujemy z powodzeniem jako jedyny polski Autoryzowany Dystrybutor doskonałego oprogramowania ZWCAD, choć oferta jest znacznie szersza i dbamy o to, by sukcesywnie wprowadzać do niej nowe pozycje.

 

ZWCAD jest obecny na polskim rynku już prawie 15 lat.

Pierwszą wersją był ZWCAD 2005. Występował także w dwóch wersjach: Standard oraz Professional. Na początku należało zainstalować wersję Standard, na następnie Professional, która dodawała obsługę brył ACIS oraz skryptów VisualBasic.

Na poniższym obrazku pokazaliśmy jak wyglądał ZWCAD w pierwszej dostępnej wersji.

zwcad 2005

 

Chętnych zapraszamy do pobrania wersji archiwalnej ZWCAD 2005.
Poniżej zamieściliśmy link do pobrania programu.

ZWCAD 2005 Standard EN  ZWCAD 2005 Professional EN

 

Osiągnięcia

 

Nasza misja 

Staramy się stale wychodzić naprzeciw oczekiwaniom współczesnych projektantów poprzez dostarczanie nowoczesnych narzędzi, będących zdecydowaną alternatywą cenową wobec konkurencyjnych rozwiązań, a wraz z obsługą consultingową i szkoleniową, nasza oferta jest kompleksowa w zakresie oprogramowania CAD. Od zawsze priorytetem była dla nas jakość obsługi, którą staramy się stale zwiększać m. in. poprzez podnoszenie wewnętrznych standardów i wdrażanie nowych rozwiązań.

 

 

Zachęcamy do dyskusji

opinia zwcadZachęcamy użytkowników ZWCAD do podzielenia się komentarzami z nami.

Szczególnie wieloletnich użytkowników oprogramowania.

 

  

Podsumowując, minione 18 lat to niezwykle dynamiczny czas rozwoju i ambitnych przedsięwzięć. 

Liczymy, że kolejne lata przyniosą jeszcze więcej ciekawych projektów i wyzwań.

Chcieliśmy serdecznie podziękować Państwu za dotychczasową współpracę i doświadczenie, które dzięki niej nabyliśmy. Od niedawna działamy dla Państwa jako spółka Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o.

Raz jeszcze dziękując za wspólne 18 lat, niezmiennie pozostajemy do Państwa dyspozycji,

Zarząd i załoga
Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o.

Comments (36)

  Użytkuję ZWCADA od 2008 - praca bez kłopotów nawet duże pliki. Nigdy nie zawiódł, nie pamiętam przypadku by "wykrzaczył się" w trakcie pracy Nowsze wydania coraz szybsze. Niedawno zaktualizowałem do wersji 2015. Cenowo nie do pokonania. Polecam....

  Użytkuję ZWCADA od 2008 - praca bez kłopotów nawet duże pliki. Nigdy nie zawiódł, nie pamiętam przypadku by "wykrzaczył się" w trakcie pracy Nowsze wydania coraz szybsze. Niedawno zaktualizowałem do wersji 2015. Cenowo nie do pokonania. Polecam. YAROS

  Read More
    Attachments
   

   Używam ZwCad'a od 2009, przesiadka z autoCada była bardzo łatwa. Gorąco polecam ZWCad'a, każdemu. Ja używałem go z tatą do projektów drogowych, dobrze radzi sobie z małymi rastrami z dużymi już gorzej (ten nowy ponoć już OK). Aktualnie korzystam...

   Używam ZwCad'a od 2009, przesiadka z autoCada była bardzo łatwa. Gorąco polecam ZWCad'a, każdemu. Ja używałem go z tatą do projektów drogowych, dobrze radzi sobie z małymi rastrami z dużymi już gorzej (ten nowy ponoć już OK). Aktualnie korzystam z niego do projektowania kominków i innych rzeczy w mojej firmie kamieniarskiej. Nigdy nie miałem z nim problemów lub niespodzianek. Polecam go moim wszystkim znajomym bo jest to dobry program.

   Read More
     Attachments
    

    szczerze to jako elektryk, policzyłem koszt zakupu klasycznego autocada i zwcada, do moich potrzeb zw wystarczy z nadmiarem, nie będę pisał poezji typu ach, och, ech zwcad super , po prostu, nie lubię przepłacać, za coś czego nie potrzebuje a...

    szczerze to jako elektryk, policzyłem koszt zakupu klasycznego autocada i zwcada, do moich potrzeb zw wystarczy z nadmiarem, nie będę pisał poezji typu ach, och, ech zwcad super , po prostu, nie lubię przepłacać, za coś czego nie potrzebuje a jest kompatybilne z resztą, do tego polecam (ale przy promocji) pdf2cad. dobrze by było by zw podczytywał pliki dgn.

    Read More
      Attachments
     

     Rysuje kwadrat i zaokrąglam dwa rogi(promień 1/2 boku). Przez wyciągnięcie tworzę bryłę. ZWCAD rysuje jeden róg zaokrąglony drugi fazuje 1/2 boku, kąt 45 stopni. Jak to robić prawidłowo.

       Attachments
      

      Używam ZWCad-a od 2009r kiedy to wziąłem udział w konkursie na pracę-projekt wykonany przy pomocy ZWCad-a. Zupełnie nie znając możliwości tego programu wykonałem pracę i zgłosiłem do konkursu. Zostałem zauważony przez komisję konkursu i w nagrodę...

      Używam ZWCad-a od 2009r kiedy to wziąłem udział w konkursie na pracę-projekt wykonany przy pomocy ZWCad-a. Zupełnie nie znając możliwości tego programu wykonałem pracę i zgłosiłem do konkursu. Zostałem zauważony przez komisję konkursu i w nagrodę otrzymałem licencję na ZWCad-a 2009 Professional. W tym czasie poszukiwałem alternatywnego, "skutecznego" narzędzia do rysowania. Okazało się, że ZWCad był już, w tym czasie, bardzo konkurencyjnym narzędziem w stosunku do "panującego" AutoCada i miał kilka podstawowych zalet: - cena........ i coś co mnie szczególnie ujęło- nieustanne poprawianie produktu, praca nad jego ulepszaniem. Dzisiaj "śmiga" już nieporównywalnie lepiej niż na początku (komercyjnie używam dziś wersji +2014) i dalej mogę cieszyć się, z coraz bardziej przydatnego i "przyjaznego" oprogramowania CAD.

      Read More
        Attachments
       

       I am glad to see the things you shared
       Heeve Point

         Attachments
        
       There are no comments posted here yet

       Leave your comments

       Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
       Attachments (0 / 3)
       Share Your Location