×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admin/domains/zwcad.pl/public_html/images/galerie/ ×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/

Pierwsza komercyjna wersja Spatial Manager™ dla ZWCAD wraz z darmową wersją testową 30 dniową są już dostępne również na ZWCAD.

Spatial Manager™ powstał jako innowacyjne narzędzie dla użytkowników ZWCAD którzy potrzebują importować, eksportować i zarządzań danymi geoprzestrzennymi w prosty, szybki i niedrogi sposób. Ta nakładka działająca pod ZWCAD posiada następujące funkcjonalności:

 

Import do i Eksport z ZWCAD

Narzędzie importuje przestrzenne dane do nowego lub istniejącego rysunku jako obiekty ZWCAD i dane rozszerzone (Extended Entity Data – EED) lub eksportuje obiekty z rysunku do plików przestrzennych albo baz danych i zachowuje dane rozszerzone (EED) tych obiektów w formie alfanumerycznej tabeli. Zarówno import jak i eksport jest płynny i elastyczny.

 

 Transformacje współrzędnych

Jako opcja, w trakcie importu lub eksportu możliwe są transformacje geometryczne, które zależne są od wybranego Układu Współrzędnych (CRS) dla źródłowych i docelowych danych. Taka synchronizacja zmniejsza nakład pracy oraz ryzyko popełnienia błędów.

 

Zarządzanie strukturą danych oraz bezpośrednia edycja

Użytkownik może zarządzać alfanumerycznymi danymi poprzez projektowanie i edytowanie struktury, która będzie używana do ich przechowywania. Może również zarządzać tabelami i atrybutami zgodnie ze swoimi potrzebami. W dodatku wartości danych mogą być zmieniane bezpośrednio na palecie aplikacji. Takie dostosowanie uatrakcyjnia projekt powodując że jest dopasowany do przyzwyczajeń użytkownika.

 

Podkładanie map.

Możliwy jest wybór z wielu różnych map podkładowych dostarczonych przez OpenStreetMap, Bing, MapBox, Ordnance Survey, itd. Mapy te polepszają jakość rysunków i pozwalają użytkownikowi na lepsze porównywanie i wyszukiwanie.

 

Zobacz więcej oraz pobierz wersję testową.

 

{gallery}Spatial Manager:250::0:2{/gallery}