Previous Next Play Pause
1 2 3

Aktualności, wydarzenia, nowości, promocje

ZW3D - lista zmian i nowości

19 lipiec 2024

Wyobraź sobie oprogramowanie CAD, intuicyjnie rozumiejące Twoje potrzeby, przewidujące kolejne kroki i usprawniające sposób wykonywania pracy. To przyszłość, która nadeszła wraz z ZW3D...

ZWCAD - lista zmian i nowości

10 czerwiec 2024

Z przyjemnością przedstawiamy ZWCADa MFG 2025! Zachęcamy do zapoznania się z nowym oprogramowaniem CAD Skrót "MFG" w kontekście oprogramowania CAD (Computer-Aided Design, czyli komputerowe...

ZW3D - lista zmian i nowości

05 czerwiec 2024

Poniższy artykuł zawiera opis zmian i nowości w ZW3D 2025 ZW3D to wysoce zaawansowany program CAD/CAM.   Poniżej z dumą prezentujemy dokładny opis zmian w najnowszej wersji naszego programu...

Promocje

04 czerwiec 2024

ZWCAD 2025 poleca się w letniej promocji. Zamów teraz i zyskaj 2 razy! Jakie korzyści na Ciebie czekają?   PROMO 1+1: Nowa licencja + aktualizacja starszej licencji BEZPŁATNIE Zamów nową...

zapytanie ofertowe cadZapytanie ofertowe

Otrzymaj ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Chętnie doradzimy w wyborze oprogramowania i rozwiejemy wątpliwości. 

Prosimy o pozostawienie danych kontaktowych a nasi eksperci postarają się spełnić Państwa oczekiwania.

Referencje zwcadWybrane referencje

ZWCAD w firmie, która produkuje szkło dla budownictwa - Q4GLASS, ZWCAD i ZWTraffic przy projektach oraganizacji ruchu drogowego, ZWCAD wykorzystywany przy projektach sieci wodociągowych oraz przy konstrukcji hal przemysłowych, magazynowych i handlowych.

Programy CAD na YouTubeKanał YouTube

Zachęcamy do zapoznania się z zawartością naszego kanału na YouTube. Cyklicznie publikujemy filmy pokazujące funkcjonalność naszych programów CAD. Filmy poukładane są tematycznie, na przykład kurs ZWCAD 2024 - zobacz jak łatwo rozpocząć rysowanie.

Witamy na stronie poświęconej programowi ZWCAD i ZW3D

Każda zmiana zaczyna się od projektu. Oprogramowanie CAD to podstawowe narzędzie, bez którego trudno wyobrazić sobie dowolną dziedzinę współczesnego przemysłu, architektury czy budownictwa. Aplikacja ZWCAD to znakomita alternatywa dla znanych rozwiązań do obsługi plików DWG i DXF. Obecnie obsługuje najnowsze pliki w formacie DWG2018. Wykorzystując nasze programy CADowskie w swoim biurze, stworzysz najbardziej wymagające i szczegółowe projekty, korzystając z pełnej funkcjonalności oraz bogatej gamy dodatków branżowych.

 

Możliwości idealnie dopasowane do potrzeb

Tworząc kolejne wersje programów CAD 3D i 2D, stawiamy na intuicyjną obsługę, prosty interfejs oraz bogatą funkcjonalność, pozwalające na bezproblemową pracę z oprogramowaniem.

W programie ZWCAD możesz wygodnie rysować, edytować, wymiarować i drukować wszystkie swoje projekty. Warta uwagi jest także wydajna praca z dużymi plikami projektowymi oraz podkładanie obiektów rastrowych i wektorowych. Ekstrakcja danych ułatwia tworzenie zestawień elementów w rysunku. 

Sprzętowe wspomagania wyświetlania OpenGL zwiększają szybkość i wygodę pracy. Dzięki ZWCAD wczytać i będziesz mógł pracować w czasie rzeczywistym kilkudziesięciomilionową chmurą punktów. Edytor bloków parametrycznych Flexiblock pozwoli Ci tworzyć bloki o zmiennej gemetrii. Specjalny silnik do obsługi rastrów pozwoli na pracę z dużą ilością dużych rastrów bez zacięć.

Na tym jednak nie kończą się możliwości, które oferują Ci zarówno pełna edycja ZWCAD w przystępnej cenie, jak i bezpłatne wersje testowe programu CAD. Możesz wzbogacić je o dodatkowe rozszerzenia, np.: ZWTraffic, ZWGeo i wiele innych, które ułatwiają projektowanie w wybranych dziedzinach przemysłu.

 

Wsparcie dla użytkowników ZWCAD

Program ZWCAD jest dostępny w Polsce od 2005 roku. Obecnie najnowsza wersja aplikacji ma oznaczenie rocznikowe 2024. Użytkownikom, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z naszymi programami CADowskimi, zapewniamy szeroką bazę wiedzy oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniu „Podstawy obsługi ZWCAD”.

ZW3D to program do projektowania w trzech wymiarach. Znakomicie sprawdza się w pracy z chmurą punktów - inżynierii odwrotnej, gięciu blach, konstrukcjach spawanych, projektowaniu mechanizmów składających się z wielu części wymagających różnorodnych symulacji. Dzięki swojej bogatej funkcjonalności i łatwej obsłudze podobnie jak wszystkie pozostałe programy CAD 3D dostępne w naszej ofercie, znajduje szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

 

Wybierz oprogramowanie dla siebie!

CADbro to z kolei wielofunkcyjna przeglądarka, która potrafi odczytać większość popularnych formatów CAD. Poznaj pełnię możliwości rozwiązań do projektowania. Pobierz bezpłatną wersję testową lub zdecyduj się na bezterminową licencję na oprogramowanie i twórz projekty w ZWCAD, korzystając z optymalnej ceny na rynku.

 

Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą programów CAD!