Prezentujemy poradnik dla początkujących projektantów 3D w wersji angielskiej.

I. Poznaj ZW3D Lite

Jak wygląda ZW3D i jego interfejs? Czy dla początkującego projektanta nauka programu będzie trudna? Czy mogę dostosować program do moich wymagań? Obejrzyj film aby poznać odpowiedzi na te pytania.

Narrator: Ben Hong

II. Rysuj w 2D

Nie martw się - oprócz funkcji 3D, program posiada również funkcje projektowania 2D. Podstawowe funkcje takie jak: linia, okrąg, łuk, prostokąt, elipsa oraz wiele innych są tuż pod ręką. Oglądnij aby dowiedzieć się więcej.

Narrator: Ben Hong

III. Budujemy model 3D

Nie możesz doczekać się modelowania 3D, prawda? Po dwóch filmach masz już podstawową wiedzę na temat ZW3D Lite. Teraz czas na budowanie trójwymiarowych modeli - otwórz program i rysuj równolegle.

Narrator: Ben Hong

IV. Spróbujmy czegoś trudniejszego

Aby lepiej poznać modelowanie, spróbujmy stworzyć skomplikowany model 3D przy pomocy zaawansowanych funkcji. W tym filmie przedstawimy funkcje kształtów, funkcje inżynierskie, operacje logiczne i wiele innych!

Narrator: Ben Hong

V. Zamiana rysunku 2D na model 3D

Niektórzy projektanci CAD muszą pracować w 2D i 3D jednocześnie. Czasami dla konkretnego produktu tworzony jest rysunek 2D - jeśli trzeba by od początku tworzyć jego odpowiednik w 3D byłaby to strata czasu. Z ZW3D nie będzie to problem. Zaimportujemy plik DWG i na nim stworzymy model.

Narrator: Ben Hong