Najnowsze wersje ZW3D i ZWCADbro do pobrania za darmo!

Jesteś inżynierem, architektem, projektantem lub producentem wykorzystującym systemy CAD/CAM? Korzystasz ze starszych wersji oprogramowania ZW3D lub szukasz niezawodnych polskojęzycznych narzędzi do projektowania i analizy projektów CAD/CAM? Skorzystaj z okazji darmowego czasowego użytkowania najnowszych wersji produktów ZW3D i ZWCADbro.


Co potrafią ZW3D i ZWCADbro?

ZW3D to zintegrowany system CAD/CAM do kompleksowego wsparcia procesu rozwoju produktu od pomysłu, przez projektowanie i dokumentację, aż po wykonanie na urządzeniach sterowanych numerycznie.
ZW3D umożliwia modelowanie części i złożeń, tworzenie dokumentacji technicznej i rysunków, projektowanie elementów tłoczonych i wtryskiwanych, inżynierię odwrotną, projektowanie elementów z blach, symulację ruchu, a także szybką obróbkę z obróbką 5-osiową włącznie.

CADbro to profesjonalna przeglądarka plików CAD 2D/3D, która odczytuje ponad 20 formatów plików, w tym pliki utworzone w popularnych programach CAD i uniwersalne formaty wymiany danych. Program umożliwia też zapis w kilkunastu formatach, w tym PDF.

CADbro oferuje funkcje umożliwiające m.in. wymiarowanie modeli i rysunków, oznaczenia powierzchni i odchyłek geometrycznych, dodawanie opisów i odnośników. W zakresie pomiarów i analizy pozwala m.in. na obliczenia masy, powierzchni i objętości, tworzenie widoków rozstrzelonych i animacji.

 

Wypełnij i pracuj

W celu pobrania, oferujących pełną funkcjonalność, czasowych wersji testowych programów ZW3D i ZWCADbro proszę wypełnić formularz kontaktowy. W odpowiedzi otrzymasz link do pobrania 30-dniowej wersji ZW3D i 14-dniowej wersji CADbro. 

Chętnie służymy pomocą podczas testów jak i po zakupie. Programami z serii ZW zajmujemy się od 2005 roku. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

 

 

zw3d pobierz teraz