Szanowni Państwo!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że jesteśmy z Państwem już 19 lat! 

Rozpoczynając w 2000 roku jako dostawca rozwiązań i obsługi informatycznej, na przestrzeni tych lat przeszliśmy długą drogę.

 

Ukierunkowaliśmy nasze działania na sprzedaż i dystrybucję oprogramowania do komputerowego wspomagania projektowania (CAD) i dziś funkcjonujemy z powodzeniem jako jedyny polski Autoryzowany Dystrybutor doskonałego oprogramowania ZWCAD, choć oferta jest znacznie szersza i dbamy o to, by sukcesywnie wprowadzać do niej nowe pozycje.

 

ZWCAD jest obecny na polskim rynku już prawie 15 lat.

Pierwszą wersją był ZWCAD 2005. Występował także w dwóch wersjach: Standard oraz Professional. Na początku należało zainstalować wersję Standard, na następnie Professional, która dodawała obsługę brył ACIS oraz skryptów VisualBasic.

Na poniższym obrazku pokazaliśmy jak wyglądał ZWCAD w pierwszej dostępnej wersji.

zwcad 2005

 

Chętnych zapraszamy do pobrania wersji archiwalnej ZWCAD 2005.
Poniżej zamieściliśmy link do pobrania programu.

ZWCAD 2005 Standard EN  ZWCAD 2005 Professional EN

 

Osiągnięcia

 

Nasza misja 

Staramy się stale wychodzić naprzeciw oczekiwaniom współczesnych projektantów poprzez dostarczanie nowoczesnych narzędzi, będących zdecydowaną alternatywą cenową wobec konkurencyjnych rozwiązań, a wraz z obsługą consultingową i szkoleniową, nasza oferta jest kompleksowa w zakresie oprogramowania CAD. Od zawsze priorytetem była dla nas jakość obsługi, którą staramy się stale zwiększać m. in. poprzez podnoszenie wewnętrznych standardów i wdrażanie nowych rozwiązań.

 

 

Zachęcamy do dyskusji

opinia zwcadZachęcamy użytkowników ZWCAD do podzielenia się komentarzami z nami.

Szczególnie wieloletnich użytkowników oprogramowania.

 

  

Podsumowując, minione 18 lat to niezwykle dynamiczny czas rozwoju i ambitnych przedsięwzięć. 

Liczymy, że kolejne lata przyniosą jeszcze więcej ciekawych projektów i wyzwań.

Chcieliśmy serdecznie podziękować Państwu za dotychczasową współpracę i doświadczenie, które dzięki niej nabyliśmy. Od niedawna działamy dla Państwa jako spółka Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o.

Raz jeszcze dziękując za wspólne 18 lat, niezmiennie pozostajemy do Państwa dyspozycji,

Zarząd i załoga
Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o.

Comments (36)

  Gratuluję jubileuszu firmy. Mój pierwszy kontakt z firmą SZANSA oraz ZWCADem miał miejsce w roku 2007. Rozwijaliśmy firmę, potrzebne było oprogramowanie na kilka dodatkowych stanowisk dla kreślarzy. ZWCADA zainstalowałem tylko jako ciekawostkę,...

  Gratuluję jubileuszu firmy. Mój pierwszy kontakt z firmą SZANSA oraz ZWCADem miał miejsce w roku 2007. Rozwijaliśmy firmę, potrzebne było oprogramowanie na kilka dodatkowych stanowisk dla kreślarzy. ZWCADA zainstalowałem tylko jako ciekawostkę, ale po kilku tygodniach testów i opanowaniu problemów na styku autocad - zwcad zdecydowaliśmy się na zakup kilku licencji. W kolejnych wersjach problemy z kompatybilnością zniknęły a od kiedy dostępne są profesjonalne nakładki dla konstrukcji budowlanych i można zastąpić nimi własne lispy praca z ZWCAD to przyjemność. Mam nadzieję że będzie rozwijał się równie dynamicznie jak do tej pory.

  Read More
    Attachments
   

   Gratulacje z okazji jubileuszu. Cieszę się, że jestem z Wami od tylu lat. ZWCAD sprawdza się doskonale w codziennej pracy i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam i życzę dalszego dynamicznego rozwoju.

     Attachments
    

    Na wstępie chciałbym pogratulować wdrożenia programu na nasz rynek projektowy. Świetna robota!
    Swoją przygodę zaczynałem jeszcze z wersją 2008. Jednak to wersja plusowa pozwoliła na "rozwinięcie skrzydeł" i w pełni komfortową pracę. Program...

    Na wstępie chciałbym pogratulować wdrożenia programu na nasz rynek projektowy. Świetna robota!
    Swoją przygodę zaczynałem jeszcze z wersją 2008. Jednak to wersja plusowa pozwoliła na "rozwinięcie skrzydeł" i w pełni komfortową pracę. Program absolutnie nie ustępuje konkurencyjnemu oprogramowaniu od projektowania CAD, biorąc pod uwagę wszelką maść nakładek oraz jego cenę. Można przyznać, że pozostawia inne aplikacje do projektowania wspomaganego komputerem daleko w tyle. Świetną sprawą jest możliwość wykorzystania programu jako darmowej przeglądarki ze wszystkimi funkcjami (z możliwością zapisu małych rysunków) co w wielu przypadkach jest bardzo przydatną opcją. Należy również wspomnieć o ciągłym rozwoju ZWCad, tworzeniu aplikacji dedykowanych poszczególnym branżom oraz (co najważniejsze) wsłuchiwaniu się w potrzeby użytkownika. Po kilkunastu latach pracy w różnych programach mogę śmiało polecić ZWCad jako najlepszy wybór dla projektanta!

    Read More
      Attachments
     

     Szanowni Państwo,
     Uprzejmie dziękujemy za wszystkie komentarze. Z przyjemnością informujemy, że w maju bezpłatną aktualizację swojej licencji ZWCAD otrzymują użytkownicy:

     "Wojciech"
     "Szymon"

     Dla pozostałych komentujących - niespodzianki

     Szanowni Państwo,
     Uprzejmie dziękujemy za wszystkie komentarze. Z przyjemnością informujemy, że w maju bezpłatną aktualizację swojej licencji ZWCAD otrzymują użytkownicy:

     "Wojciech"
     "Szymon"

     Dla pozostałych komentujących - niespodzianki

     Uprzejmie prosimy Panów o kontakt [biuro@zwcad.pl tel 33 307 01 95]

     a Państwa zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami.
     Pozdrawiamy
     Usługi Informatyczne SZANSA

     Read More
       Attachments
      

      Rewelacyjny program za tą cenę. Godny polecenia każdemu kto ceni sobie wysoką jakość za przystępną cenę. Dobry kontakt z dystrybutorem i producentem. SUPER!!!

        Attachments
       

       Program ZWCAD oceniam bardzo pozytywnie, stabilny i przyjazny dla użytkownika, używając go mogę w pełni skupić się na pracy, do tego przecież ma służyć, a wcześniej używając innego konkurencyjnego programu niestety musiałem dużo czasu poświęcić...

       Program ZWCAD oceniam bardzo pozytywnie, stabilny i przyjazny dla użytkownika, używając go mogę w pełni skupić się na pracy, do tego przecież ma służyć, a wcześniej używając innego konkurencyjnego programu niestety musiałem dużo czasu poświęcić na "walkę" z usterkami technicznymi a praca na dużych plikach była bardzo uciążliwa. Wszystko zmieniło się gdy zakupiłem program ZWCAD w wersji 2012. Program jest ciągle ulepszany, wychodzą regularnie nowsze ulepszone wersje, obsługa techniczna jest bardzo pomocna i wszystkie sprawy związane z programem są załatwiane z najwyższą starannością i w bardzo miłej atmosferze.
       Pozdrawiam

       Read More
         Attachments
        

        Witam,

        Chciałem podzielić się moją opinią o ZWCAD z którego korzystam od 2011 roku bez NAJMNIEJSZYCH problemów a nawet jeśli jakieś wystąpiły to po naprowadzeniu przez niezawodny dział techniczny okazywało się że to mój błąd :/. To jest...

        Witam,

        Chciałem podzielić się moją opinią o ZWCAD z którego korzystam od 2011 roku bez NAJMNIEJSZYCH problemów a nawet jeśli jakieś wystąpiły to po naprowadzeniu przez niezawodny dział techniczny okazywało się że to mój błąd :/. To jest niesamowite co dostajemy za taką niską cenę. Program zwrócił się w miesiąc, co dla mnie jako właściciela małej firmy było znakomitą inwestycją (i pracuje na oryginalnym programie ). Uwielbiam na nim pracować i opowiadam o nim wszystkim co moją coś wspólnego z projektowaniem.
        Gorąco polecam i pozdrawiam,
        Błażej

        Read More
          Attachments
         

         Program jest świetną alternatywą dla droższych programów typu cad. Pojawiają się drobne problemu przy obróbce większych plików i zdarza mu się zawiesić, ale plusy przeważają nad minusami.

           Attachments
          

          Witam. Program jest bardzo dobrą alternatywą dla ...cad'a i mogę z czystym sumieniem go polecić każdemu kto ma małą firmę i potrzebuje tego typu oprogramowania. Jednak nie ma róży bez kolców i po ponad roku użytkowania muszę stwierdzić że ma...

          Witam. Program jest bardzo dobrą alternatywą dla ...cad'a i mogę z czystym sumieniem go polecić każdemu kto ma małą firmę i potrzebuje tego typu oprogramowania. Jednak nie ma róży bez kolców i po ponad roku użytkowania muszę stwierdzić że ma trochę problemów natury technicznej szczególnie podczas pracy w 3D. Nie są to oczywiście problemy, które uniemożliwiają narysowania czegoś ale trzeba poświęcić trochę więcej czasu i pobawić się. Mam nadzieję że z czasem te mankamenty zostaną wyeliminowane. Podsumowując: jeśli masz ograniczone fundusze na program cad to ZW jest programem dla Ciebie

          Read More
            Attachments
           

           ZWCad zakupiłem w roku 2011 gdy otwierałem własną działalność. Myślałem wtedy że będzie to tylko chwilowy zamiennik na start. A jednak program tak pozytywnie mnie zaskoczył, że pracuję na nim do dziś i nawet nie myślę już o innym oprogramowaniu....

           ZWCad zakupiłem w roku 2011 gdy otwierałem własną działalność. Myślałem wtedy że będzie to tylko chwilowy zamiennik na start. A jednak program tak pozytywnie mnie zaskoczył, że pracuję na nim do dziś i nawet nie myślę już o innym oprogramowaniu. Jak do tej pory nie miałem z programem żadnych problemów, działa płynnie i stabilnie i wydaje się być przy tym lekki dla systemu. Gorąco polecam wszystkim. A twórcom i ekipie odpowiedzialnej za oprogramowanie życzę samych sukcesów i aby dalej tworzyli da nas tak dobry program.

           Read More
             Attachments
            
           There are no comments posted here yet
           Load More

           Leave your comments

           Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
           Attachments (0 / 3)
           Share Your Location