W ZWCAD 2017 między innymi zostanie rozbudowana funkcja flatten oraz edycja uchwytów, będzie można wybrać operacje do cofnięcia z listy z podglądem rysunku.

 

 

Flatten

Funkcja spłaszczania Flatten tworzy rzuty obiektów 3D na płaszczyźnie. Jednak posiada także inną cenną funkcjonalność - potrafi umieścić na jednej płaszczyźnie obiekty rysunkowe, które przypadkowo (np. po imporcie pliku) mają różne współrzędne Z. Na takich rysunkach mogą wystąpić problemy z kreskowaniem, czy mierzeniem. Funkcja flatten ujednolica współrzędną Z umożliwiając poprawną pracę.

 

flatten 

 

Zaawansowania edycja uchwytów

W nadchodzącym ZWCAD 2017 pojawi się możliwość zaawansowanej edycji uchwytów, dzięki której użytkownicy będą mogli zmieniać kształt, przenosić i manipulować obiektami w szybszy i przystępniejszy sposób wg własnego pomysłu dokładnie do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu.

grip 

 

Funkcja Cofnij - w oparciu o listę operacji ze zrzutami ekranu.

Każdemu mogą zdarzyć się pomyłki w projekcie.  ZWCAD 2017 pozwala użytkownikom cofnąć zmiany.

Zanim podejmie się decyzje co dalej zrobić, można podejrzeć wykonane dotąd czynności - przedstawione w formie zrzutów ekranów z każdego działania, a w razie potrzeby – powrócić do wybranego etapu pracy.

 

undo