Previous Next Play Pause
1 2 3

Aktualności, wydarzenia, nowości, promocje

ZWCAD - lista zmian i nowości

10 czerwiec 2024

Z przyjemnością przedstawiamy ZWCADa MFG 2025! Zachęcamy do zapoznania się z nowym oprogramowaniem CAD Skrót "MFG" w kontekście oprogramowania CAD (Computer-Aided Design, czyli komputerowe...

ZW3D - lista zmian i nowości

05 czerwiec 2024

Poniższy artykuł zawiera opis zmian i nowości w ZW3D 2025 ZW3D to wysoce zaawansowany program CAD/CAM.   Poniżej z dumą prezentujemy dokładny opis zmian w najnowszej wersji naszego programu...

Promocje

04 czerwiec 2024

ZWCAD 2025 poleca się w letniej promocji. Zamów teraz i zyskaj 2 razy! Jakie korzyści na Ciebie czekają?   PROMO 1+1: Nowa licencja + aktualizacja starszej licencji BEZPŁATNIE Zamów nową...

ZWCAD - lista zmian i nowości

16 maj 2024

Z przyjemnością przedstawiamy ZWCAD 2025 i zachęcamy do zapoznania się z opisem nowości W ZWCAD 2025 znacząco ulepszyliśmy obsługę plików PDF oraz drukowania dużych rysunków. Do ZWCADa wczytamy już...

zapytanie ofertowe cadZapytanie ofertowe

Otrzymaj ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Chętnie doradzimy w wyborze oprogramowania i rozwiejemy wątpliwości. 

Prosimy o pozostawienie danych kontaktowych a nasi eksperci postarają się spełnić Państwa oczekiwania.

Referencje zwcadWybrane referencje

ZWCAD w firmie, która produkuje szkło dla budownictwa - Q4GLASS, ZWCAD i ZWTraffic przy projektach oraganizacji ruchu drogowego, ZWCAD wykorzystywany przy projektach sieci wodociągowych oraz przy konstrukcji hal przemysłowych, magazynowych i handlowych.

Programy CAD na YouTubeKanał YouTube

Zachęcamy do zapoznania się z zawartością naszego kanału na YouTube. Cyklicznie publikujemy filmy pokazujące funkcjonalność naszych programów CAD. Filmy poukładane są tematycznie, na przykład kurs ZWCAD 2024 - zobacz jak łatwo rozpocząć rysowanie.

 

Kup nakładkę UI Szansa, aktualizację do wersji 2024 zyskasz bez dopłat!

Wraz z nową wersją ZWCAD 2024 pojawią się nowe wersje nakładek branżowych. Teraz możesz skorzystać z oferty specjalnej i otrzymać upgrade nakładki do najnowszej wersji bez żadnych opłat dodatkowych!

Wystarczy, że już teraz wykupisz bezterminową licencję wersji 2023 (lub zaktualizujesz swoją nakładkę do wersji 2023) a uaktualnienie do wersji 2024 otrzymasz bezpłatnie!

 

Ile zaoszczędzisz?

W okresie promocji zyskasz uaktualnienie do nadchodzącego wydania - o wartości zależnej od zamawianej lub aktualizowanej nakładki. Możesz zaoszczędzić nawet 322 zł netto!

 

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy dokonać zakupu lub aktualizacij w wybrany sposób, a zamówione licencje i aktualizacje będą objęte prawem do bezpłatnej aktualizacji do wersji 2024. Zamówić możesz:

 

Korzystaj z aplikacji już teraz, a po premierze przejdź na wersję 2024.

 

Promocja obowiązuje dla nowych bezterminowych licencji ZWTraffic, ZWGeo, ZWToolbox, ZWNesting, ZWMetric, ZWBlocks, Block Manager oraz Group Manager.

Promocją objęte są również aktualizacje - kupując aktualizację nakładki do wersji 2023 otrzymasz również aktualizację do wersji 2024 po jej wydaniu.

W przypadku zamawiania aktualizacji starszej licencji pamiętaj, aby w zamówieniu wskazać nam kod licencji, którą chcesz zaktualizować.

 

Promocja obowiązuje do dnia premiery wersji 2024.

 

Program CAD InformacjaCena netto Cena brutto Kup teraz 
ZWTraffic Projektowanie organizacji ruchu drogowego. 1 290 1586,70 ZWCAD sklep
ZWGeo Dla geodetów, praca z punktami, mapami WMS. 690 848,70 ZWCAD sklep
ZWGis Bezpłatna aplikacja do importu plików SHP oraz wczytywania map online z serwerów Open Street Map. - - -
ZWToolbox Pakiet dodatkowych narzędzi do programu. 690 848,70 ZWCAD sklep
ZWMetric Obmiar długości i powierzchni. Zestawienia. 590 725,70 ZWCAD sklep
ZWNesting Do optymalnego układania obiektów na arkuszu. 690 848,70 ZWCAD sklep