Do ZWCAD 2018 dostosowano następujace aplikacje:

  • BiK Base,
  • BiK Architektura,
  • BiK Stal i Śruby,
  • Bik Żelbet i
  • Siatki,
  • BiK Drewno (funkcje 2D).

 

Skrótowy opis nowości wersji X:

Pręty zgodne z EC - nowy, dynamiczny sposób rysowania prętów żelbetowych o zestandaryzowanych kształtach.
Zestawienia stali EC - nowe zestawienie stali zbrojeniowej zawierające informacje o długościach poszczególnych segmentów oraz miniaturach prętów.
Aktualizacja zestawień żelbetowych - inteligentne zestawienia, pamiętające o obiektach źródłowych, umożliwiające edycję zakresu, wskazanie źródeł oraz regenerację zestawienia.
Nowa definicja przegięcia - możliwość zdefiniowania przegięcia pręta widokowego poprzez trzy możliwości: odgięcie i kąt, odgięcie i długość, długość i kąt.
Analiza kształtu pręta - program rozpoznaje kształt i przypisuje odpowiedni kod
Identyfikacja takich samych prętów - przy opisie nowego pręta program sprawdza, czy taki sam nie występuje już w rysunku
Listowanie prętów powierzchniowych - funkcjonalność dla rozkładów o zmiennej długości pręta. Teraz można wyciągnąć wszystkie pręty należące do takiego rozkładu
Grupowanie obiektów - wyciągnięte pręty zostają automatycznie zgrupowane, co ułatwia późniejszą pracę
Pręty powierzchniowe w widoku z góry bez kształtu odgięć - możliwość zmiany wyświetlania w ustawieniach modułu
Zapis parametrów makr do zewnętrznych plików
Możliwość wybrania w zestawieniach separatora dziesiętnego (przecinek lub kropka)
Wstawianie nazwy pozycji do rysunku
Możliwość edycji aktywnej pozycji
Zestawienie pozycji konstrukcyjnych
Personalizacja tabeli zestawieniowej - użytkownik może wybrać, które kolumny mają występować w zestawieniu
Aktualizacja zestawień żelbetowych - inteligentne zestawienia, pamiętające o obiektach źródłowych, umożliwiające edycję zakresu, wskazanie źródeł oraz regenerację zestawienia
Kopiowanie pozycji konstrukcyjnych
Zestawienie elementów wysyłkowych (pozycji konstrukcyjnych)
Nowe metki pomieszczeń - zaawansowane narzędzie umożliwiające różnicowanie i zestawianie powierzchni pomieszczeń pod kątem kondygnacji, mieszkań, wysokości pomieszczeń i innych cech.
Opisy przegród budowlanych - tworzona przez użytkownika baza danych typowych przegród budowlanych, które można opisać na dwa sposoby: uproszony lub pełny. Dodatkowa możliwość przypisania pola powierzchni przegrody, a w konsekwencji zestawienia potrzebnych materiałów budowlanych.
Blok Menadżer - przeglądarka plików .DWG umożliwiająca ich podgląd.
Automatyczny start programu - usprawniony proces instalacji, program jest gotowy do pracy od razu po zainstalowaniu - dodatkowa praca użytkownika nie jest wymagana.
Poprawiony OSNAP - ustawienia trybu OSNAP wracają do wejściowych po zakończeniu działania funkcji programu w każdej sytuacji.
Automatyczne aktualizacje - proces aktualizacji programu został automatyzowany - ułatwienia dla użytkowników i pewność posiadania najnowszej (najlepszej) wersji programu

 

 

Bezpłatna wersja testowa BiK

Równocześnie informujemy o możliwości bezpłatnego przetestowania nakładki przez okres 21 dni - w celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o wypełnienie formularza

Licencja programu BiK wypożyczana jest na okres 21 dni kalendarzowych. Użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawa z dnia 04 luty 1994, tekst jednolity z 2016 roku.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o., ul. Chryzantemowa 5, 43-300 Bielsko-Biała.Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne abyśmy mogli zareagować na powyższe zgłoszenie.Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia w dowolnym momencie poprzez kontakt rodo@szansa.net.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Bez wyraźnej zgody Państwa dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych.Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

 

ZWCAD 2018 możesz pobrać już teraz

ZWCAD 2018 PL 32bit  ZWCAD 2018 PL 64bit