Za nami XX edycja wyróżnień Budowlanych Firm Roku.

16 marca 2023r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie, odbyła się GALA BUILDER AWARDS podczas której nasza firma Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o. otrzymała dwa wyróżnienia LAURY BUILDERA 2022.

 

LAURY BUILDERA to wyróżnienie przyznawane przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika "Builder" osobom, firmom i instytucjom spoza branży budowlanej, których działalność i świadczone usługi wspierają rozwój branży budowlanej i działających w niej firm.

 

Gabriela Ciszyńska-Matuszek Prezes Zarządu otrzymała wyróżnienie: "Osobowość Branży Budownictwo 2022".

 

To specjalne wyróżnienie dla Naszej Szefowej, uznanie talentu i managerskich sukcesów w zarządzaniu biznesem, wyróżnienie za przedsiębiorczość i intuicję biznesową. Należy tutaj wskazać, iż Pani Prezes wspólnie z małżonkiem Dariuszem Matuszkiem, prowadzą firmę od 23 lat, skutecznie poszerzając potencjał i przewagę konkurencyjną firmy.

 

Drugie wyróżnienie "LAURY BUILDERA 2022" było dla naszej firmy za: nieustający rozwój firmy oraz wysokiej jakości rozwiązania dla budownictwa w zakresie systemów CAD i aplikacji branżowych.

Anna Ciszyńska - Kierownik Administracji firmy odbierając nagrodę wskazała: cyt. "...wyróżnić należy m.in. program ZWCAD który nieprzerwanie od 2005 roku cieszy się zainteresowaniem w branży budowlanej i projektowej, ponieważ to znakomita aplikacja CAD wspomagająca projektowanie komputerowe, i co istotne: utrzymuje bezterminową licencję i dobrą cenę. ZWCAD współpracuje z wieloma aplikacjami branżowymi dostępnymi na rynku w Polsce, poza tym w ofercie mamy kilkanaście nakładek branżowych stworzonych przez naszą firmę, oferujemy też kompleksową obsługę techniczną i szkoleniową...".

 

Adam Wróbel - specjalista ds. wdrożeń systemów CAD, udzielił krótkiego wywiadu przed kamerami. Powiedział m.in. "...jako dystrybutor oprogramowania ZWCAD oferujemy też wiele ciekawych nakładek branżowych współpracujących z programem. Mogę tu wymienić chociażby ZWTraffic, która odpowiada za organizację ruchu. ZWMetric do przedmiarowania i kosztorysów. ZWGeo jako narzędzie dla geodetów... Takich różnych programów w Naszej ofercie jest wiele dla różnych branż." Wspomniał też o działaniach szkoleniowych na różnych stopniach zaawansowania oraz o wsparciu technicznym jako wartości dodanej, której nie można wycenić.

 

Dziękujemy za wyróżnienia, które są niewątpliwie potwierdzeniem dokonań i docenieniem pozycji naszej firmy na rynku, ale także impulsem do dalszych działań.

 

Dziękujemy też Naszym Pracownikom – którzy są niewątpliwie zespołem zgranych osób. To profesjonaliści z różnych branż, pomagający zrealizować misję naszej firmy, którą jest bycie nie tylko dostawcą oprogramowania, ale również doradcą i firmą szkoleniową.

 

Zapraszamy na krótką fotorelację z gali.