Ostatnie miejsca! Wolne zapisy!

 

seminarium cad zwcad 2020 szkolenie darmowy cad

 

Jeśli jesteś projektantem, inżynierem, przedsiębiorcą lub podwykonawcą: poznajmy się bliżej!

Przyjdź na spotkanie i poznaj:

  • dostosowaną do realiów rynkowych alternatywę dla Twojego programu CAD,
  • możliwości ZWCAD,
  • nowości w oprogramowaniu.

 

Zyskaj:

  • podstawy do pracy w środowisku CAD,
  • możliwości które daje przedsiębiorstwu projektowanie komputerowe,
  • przygotowanie do funkcjonowania w nowej branży.

Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy na seminarium: Nowości ZWCAD 2020 w Bielsku-Białej. Spotkanie jest bezpłatne i ma charakter szkoleniowo-informacyjny. 6 grudnia spotkają się przedstawiciele różnych branż i wymienią cennym doświadczeniem i uwagami. Link do wydarzenia na Facebooku https://link.do/PgxhC

 

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza

Udzielenie odpowiedzi ma charakter dobrowolny i pomoże naszemu zespołowi lepiej dostosować program seminarium do zapisanej grupy.

Bądź na bieżąco z oprogramowaniem w Twojej branży – w Twojej okolicy! Spotkaj się z nami 6 grudnia o godzinie 10:00 na Chryzantemowej 5 w Bielsku-Białej. Orientacyjny czas trwania: 2h.

 

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o., ul. Chryzantemowa 5, 43-300 Bielsko-Biała. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne abyśmy mogli zareagować na powyższe zgłoszenie. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia w dowolnym momencie poprzez kontakt rodo@szansa.net.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Bez wyraźnej zgody Państwa dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.