Przełom września i października był dla nas bardzo pracowity.

Gościliśmy przedstawicieli firmy ZWSOFT, czyli producenta oprogramowania ZWCAD. Podczas prawie dwutygodniowej wizyty, przeprowadziliśmy kilkanaście spotkań zarówno z naszymi Klientami, jak i Partnerami, a także kilkaset godzin rozmów, wymiany doświadczeń i analiz.

Spotkania odbywały się w różnych miastach Polski, gdzie razem z delegacją ZWSOFT odwiedziliśmy Klientów, którzy na co dzień wykorzystują oprogramowanie ZWCAD w swojej pracy. Łącznie spotkaliśmy się w 9 miastach, min. w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu i oczywiście w Bielsku-Białej, gdzie w naszym biurze omawialiśmy funkcjonalności CAD z lokalnymi Użytkownikami z Bielska oraz Oświęcimia. Opracowaliśmy wspólnie materiał, który pozwoli na rozwój, zmiany i wdrożenie nowych rozwiązań.

Podczas wizyty firmy ZWSoft mieliśmy okazję gościć również naszego partnera CADprofi Polska, który jest producentem profesjonalnych rozwiązań dla systemów CAD. Współpracujemy od lat i mamy plany na wiele nadchodzących.

To był bardzo owocny czas, za który niezmiernie dziękujemy wszystkim Klientom oraz Partnerom handlowym, którzy spotkali się z nami i podzielili swoimi doświadczeniami oraz potrzebami.

 

Zapraszamy na krótką fotorelację z naszych obrad i spotkania "po godzinach".