ZWCAD+ 2015 już się zbliża!

zwcad 2015 comming soon

 

Nowa wersja ZWCAD+ już się zbliża, a w niej między innymi będą mogli Państwo w wygodny sposób zarządzać źródłami rysunku, kreskować obiekty przy pomocy rastrów, bloków i odnośników oraz importować mapy bezpośrednio z Google Earth. Datę oficjalnego wydania ZWCAD+ 2015 poznamy pod koniec lata.

 

Wygodne zarządzanie zewnętrznymi źródłami

Często zdarza się, że projektant otrzymuje rysunek z wieloma dołączonymi źródłami zewnętrznymi, a ścieżki do nich nie zgadzają się, ponieważ zostały dostosowane przez innego użytkownika tak jak mu było wygodnie. W takim, oraz w wielu innych, podobnych przypadkach, ustawienie wszystkich ścieżek ręcznie może zająć dużo czasu. Teraz jednak z pomocą przychodzi menedżer odnośników, który pozwala na efektywne zarządzanie wszystkimi źródłami zewnętrznymi rysunku: rastrami, czcionkami i odnośnikami Xref. Użytkownik może wyświetlić wszystkie źródła i szybko znaleźć i ustawić te brakujące.

 

Wszechstronne kreskowanie przy pomocy rastrów, bloków i odnośników

Kreskowanie zwykle sprowadza się do wykorzystania jednego z predefiniowanych wzorów, jednak ogranicza to mocno możliwości użytkownika. W ZWCAD+ 2015, przy pomocy Super Hatch, użytkownicy będą mieli pełną swobodę - oprócz kreskowania przy pomocy gotowych wzorów będą mogli użyć własnych rastrów, bloków oraz odnośników.

 

Twórz w prawdziwym świecie dzięki Google Earth

Precyzyjne projektowanie architektoniczne może czasami być utrudnione ze względu brak odniesienia do faktycznych warunków i otoczenia, w jakich przyszła budowla ma się znaleźć. ZWCAD+ 2015 umożliwi bezpośrednie wstawianie map Google Earth do rysunku, dzięki czemu użytkownik zobaczy projektowany obiekt w rzeczywistych warunkach na mapie.

W najnowszym ZWCAD+ pojawi się wiele zmian, już niedługo!