Jedna licencja, jedna aktualizacja i jedna deklaracja: na zawsze Twój.

Dla wszystkich kupujących ZWCAD 2020* aktualizacja do wersji 2021 w prezencie. Bezterminowe licencje wielostanowiskowe + aktualizacja za 0 zł to nasz zestaw roku!

 

stopka mail zwcad szansa na zawsze twoj zwcad

 

Kup nową licencję ZWCAD 2020, lub zaktualizuj Twoją dotychczasową licencję do wersji 2020 - zyskasz upgrade do wersji 2021 bezpłatnie! Promocja dotyczy zarówno nowo zakupionych licencji jak i aktualizacji posiadanych licencji z wersji starszej do 2020.

Jeśli zastanawiasz się jaki CAD wybrać, obejrzyj materiał video poniżej - a jeśli wiesz już, że bezterminowa licencja to najlepszy sposób na CAD napisz do nas na biuro@zwcad.pl lub wejdź od razu na http://programycad.net/

 

 

Do każdej bezterminowej licencji ZWCAD 2020 otrzymasz gwarancję jej bezpłatnej aktualizacji do wersji 2021. Ponadto zapewniamy:

  • szkolenie,
  • opiekę techniczną.

 

Nasze licencje niezależnie od rodzaju zabezpieczenia - nie są na stałe związane z jednym stanowiskiem i umożliwiają naprzemienną pracę na wielu stanowiskach i przez wielu użytkowników nie jednocześnie.

Wybierz bezterminową licencję sieciową i pracuj sprawnie z całym zespołem!

 

Na zawsze Twój,

ZWCAD

 

* promocji nie podlegają: ZWCAD 2012, ZWCAD Classic, ZWCAD Architecture, oraz licencje roczne. Promocja obowiązuje do oficjalnego wydania ZWCAD 2021.

 

Pobierz teraz!

ZWCAD 2020 64bit PL  ZWCAD 2020 32bit PL