Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować o możliwości aktualizacji w postaci promocyjnego zakupu subskrypcji programu ZWCAD.

 

Subskrypcja gwarantuje Państwu możliwość aktualizowania programu do najnowszych pojawiających się wersji. Z uwagi na to, że ZWCAD+ jest systemem aktualizowanym często i dynamicznie, jest do doskonała opcja dla użytkowników, którzy chcą mieć pewność, że zawsze pracują na najnowszej dostępnej kompilacji.

Dlatego też serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ogólnymi warunkami promocji:

Warunki specjalne są aktualne do dnia 31.10.2013

Dla starszych licencji programu, wykupując 3-letnią subskrypcję, płacą Państwo jedynie za dwie aktualizacje w tym momencie gwarantując sobie aktualizacje do ZWCAD+ 2016 włącznie. Ceny tego rozwiązania:

Dla ZWCAD Standard – 980 zł netto / lic.

Dla ZWCAD Professional – 1180 zł netto / lic.

 

Dla starszych licencji programu, wykupując 5-letnią subskrypcję, płacą Państwo jedynie za trzy aktualizacje w tym momencie gwarantując sobie aktualizacje do ZWCAD+ 2018 włącznie. Ceny tego rozwiązania:

Dla ZWCAD Standard – 1470 zł netto / lic.

Dla ZWCAD Professional – 1770 zł netto / lic.

 

promocja subskrypcje

 

Jeśli są Państwo posiadaczami ZWCAD+ 2014 (czyli najnowszej aktualnie wersji programu) wykupienie subskrypcji automatycznie wydłuża możliwość pobierania aktualizacji w przypadku 3-letnich subskrypcji do ZWCAD+ 2017, a dla 5-letnich do ZWCAD+ 2019.

Wybierając subskrypcję gwarantują sobie Państwo stały dostęp do najnowszych funkcji ZWCAD, unikają pewnych niedogodności związanych z corocznymi aktualizacjami oraz, co istotne mogą zaoszczędzić w porównaniu z corocznymi aktualizacjami.

Oferta ograniczona czasowo do 31 października 2013.