biuro@zwcad.pl

Otrzymaliśmy nagrodę ZWCAD Best Performance

 

Program ZWCAD+ cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie. Szczególnie po premierze wersji ZWCAD+ 2014, sprzedaż programu zaczęłą rosnąć w niesłychanym tempie. Jak co roku producent programu - firma ZWSOFT nagrodziła 10 swoich najaktywniejszych partnerów za wkład w rozwój firmy, sprzedaż programu i pomoc techniczną.

Nagrody które przyznał producent to:

  • ZWCAD Best Performance - dla uhonorowania najlepszych partnerów z wybitnymi wynikami sprzedaży, doskonałym wkładem w rozwój techniczny i ponadprzeciętną aktywnością marketingową,
  • ZWCAD Best Improved - dla partnerów, którzy wykazali się ogromnymi postępami w sprzedaży i rozwoju technicznym oraz wspaniałymi osiągnięciami marketingowymi,
  • ZWCAD Best Contribution - aby docenić partnerów, którzy poprzez swoje zaangażowanie oraz wkład w rozwój programu przyczynili się do umocnienia pozycji firmy na rynkach lokalnych.

 

Z radością prezentujemy wyniki:

zwcad excellent partners 2013

 

Producent o nas:

ZWCAD Best Performance dla firmy Usługi Informatyczne SZANSA z Polski

Osiągnęli czołową dziesiątkę sprzedaży ZWCAD+ 2014 w 2013 roku, wykazując ciągły wkład w promowanie marki ZWCAD na rynku lokalnym. Cztery razy z rzędu została przyznana im nagroda Top Builder. Z uwagi na ich ciąglę rosnąca aktywność marketingową w postaci prezentacji, seminariów, kampanii reklamowych Google Adwords i informacji prasowych, popularność marki stale wzrasta.

 

Podziękowania

Nagroda została wręczona nam przez reprezentantów firmy ZWSOFT przy okazji seminarium na żywo w naszej siedzibie w Bielsku-Białej. Jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w rozwoju ZWSOFT, dziękujemy za docenienie naszego dotychczasowego zaangażowania i obiecujemy jeszcze więcej pracy w tym roku.

Dziękujemy także partnerom i przede wszystkim naszym klientom, bez których rozwój programu nie byłby możliwy.

 

Poniżej kilka zdjęć z wizyty reprezentantów producenta

excellent partners 2013 01

excellent partners 2013 02

excellent partners 2013 03

excellent partners 2013 04