biuro@zwcad.pl

ZWCAD Architecture zdobył nagrodę TopBuilder 2014

Z przyjemnością informujemy, że ZWCAD Architecture zdobył nagrodę TopBuilder 2014, przyznawaną przez czasopismo Builder. Wyróżnieniem tym nagradzane są materiały, technologie, urządzenia, budowle, rozwiązania IT, rozwiązania finansowe, projekty, inicjatywy, usługi i przedsięwzięcia dla budownictwa.

"11 marca, podczas Międzynarodowych Targów Budma, odbyła się gala TopBuilder 2014, podczas której miesięcznik „Builder” wyróżnił najbardziej innowacyjne rozwiązania na rynku budowlanym."

"Statuetka TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. Przyznawana jest przez Kapitułę Konkursu i redakcję miesięcznika „Builder", który od lat promuje markowe produkty. Wyróżnieniem mogą być uhonorowane innowacyjne materiały i rozwiązania budowlane; realizacje, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne i technologiczne oraz sprawdzone i rekomendowane produkty IT przeznaczone dla budownictwa. Tytułem i statuetką TopBuilder mogą zostać wyróżnione również usługi, produkty finansowe, projekty, inicjatywy, przedsięwzięcia, programy, które są dedykowane branży budowlanej. Celem konkursu jest zarówno promocja nagrodzonych pomysłów, jak i poszerzenie wiedzy inżynierskiej o najnowszych rozwiązaniach niezbędnych do budowy i modernizacji obiektów."

 

top builder 2014 odbior nagrody top builder 2014

certyfikat top builder 2014 600px

 

źródło: http://www.ebuilder.pl/index.php?act=article&sub=view&id=9386