Opanuj 3 wymiary w 3 godziny dzięki ZW3D 2013 Lite!

Z przyjemnością informujemy, że w marcu bieżącego roku ZW3D – oprogramowanie CAD/CAM do trójwymiarowego modelowania, projektowania form i obróbki maszynowej, zostało wydane w nowej wersji ZW3D 2013 na licencjach: Standard, Professional, Premium i Lite.

Celem wersji Lite jest zapewnienie projektantom efektywnego i jednocześnie prostego w obsłudze narzędzia w jak najlepszej cenie. Zaletą wersji Lite jest niska, przystępna cena oraz łatwość obsługi. Zobacz jak opanować rysunek 3D w 3 godziny!

baner zw3d lite 2013

 

Idealne oprogramowanie 3D dla początkujących oraz małych firm

W odróżnieniu od rysunków 2D, projektowanie w trzech wymiarach stawia przed użytkownikami większe wymagania. Ze względu na mnogość funkcji i skomplikowanych operacji, użytkownicy muszą poświęcić więcej czasu na naukę każdego polecenia. Ponadto, często nie opłaca się zakup drogiego oprogramowania, gdy korzysta się tylko z 30% - 40% jego funkcji.

W ZW3D Lite, kierowanym do początkujących projektantów 3D, zrezygnowano z niektórych skomplikowanych i rzadko używanych funkcji, aby program był łatwy w obsłudze, nie usunięto jednak niezbędnych funkcji zaawansowanych. Dzięki temu program jest przyjazny dla użytkownika a jego cena jest dużo niższa. Dla początkujących projektantów, klientów chcących wypróbować ZW3D oraz firm z ograniczonym budżetem ZW3D Lite to strzał w dziesiątkę!

Opanuj projektowanie 3D w 3 godziny!

Jeśli jesteś początkującym projektantem, dzięki poradnikowi projektowania w ZW3D oszczędzisz dużo czasu. Na filmach prezentujemy wykorzystanie poszczególnych funkcji krok po kroku co pozwoli na opanowanie programu w około 3 godziny. Przejrzysty interfejs oraz uproszczony dostęp do funkcji zapewnia wydajną i przyjemną pracę, co przekłada się na szybszą naukę oraz intuicyjną nawigację po programie. Zobacz poradnik!

zw3d tutorial

 

Dobrze wyposażony w podstawowe funkcje do wielu rodzajów projektów

ZW3D znakomicie poradzi sobie z projektowaniem oraz współpracą z innymi programami – umożliwia między innymi otwieranie, edycję oraz zapis modeli 3D z programów: Catia, Inventor, Solidworks oraz wielu innych.

 

Bądź czujny i wykorzystaj okazję

Do końca maja przeprowadzamy wielką kampanię aktualizacji, w której ZW3D 2013 Lite oferowany będzie w promocji na warunkach specjalnych, w postaci darmowych licencji czasowych oraz darmowych aktualizacji.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu: 33 307 01 95 lub na adres e-mail: biuro@zwcad.pl