Zapraszamy na Targi BUDMA: Odkryj Innowacje w projektowaniu CAD!

Mamy zaszczyt serdecznie Was zaprosić na nasze stoisko podczas największego wydarzenia branżowego w Polsce jakim są Międzynarodowe Targi BUDMA.

 

Czekamy na Was na naszym stoisku z ZWCADem i szeroką gamą aplikacji dodatkowych i branżowych!

Data: 30.01 – 02.03 2024

Miejsce: MTP Poznań Expo, Pawilon 5, Stoisko Nr 54

Nasze Stoisko: Innowacyjne Rozwiązania dla Budownictwa

 

Z dumą ogłaszamy, że nasza firma weźmie udział w Targach BUDMA, prezentując najnowsze, innowacyjne rozwiązania dla branży budowlanej. Od rewolucyjnych technologii po wydajne i przyspieszające pracę aplikacje – na naszym stoisku znajdziesz wszystko, co może zrewolucjonizować Twój projekt budowlany.

 

Zdobądź bezpłatnie wejściówkę na BUDMĘ!

Chcesz odwiedzić nas na targach? Podziel się zgodą marketingową, a my podzielimy się darmową wejściówką, wystarczy wypełnić poniższy formularz. Spiesz się ilość wejściówek ograniczona.

 

Dlaczego warto nas odwiedzić?

  1. Innowacyjne Produkty: Na stoisku pokażemy Wam nowości i możliwości naszych kluczowych rozwiązań – ZWCAD, nakładek oraz interesujących Was aplikacji z naszej oferty.
  2. Konsultacje z Ekspertami: Nasz zespół ekspertów będzie gotów odpowiedzieć na Wasze pytania, doradzić i podzielić się wiedzą na temat dostępnych rozwiązań i korzyści w zastosowaniu ich w Waszej pracy.
  3. Niesamowite Promocje: Tylko podczas targów specjalne promocje i rabaty na nasze produkty. Nie przegap okazji do zakupu w konkurencyjnych targowych cenach!
  4. Networking: Targi BUDMA to doskonała okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych. Spotkajmy się, porozmawiajmy i poszerzajmy nasze kontakty biznesowe!

Jak nas znaleźć?

Nasze stoisko będzie zlokalizowane w Pawilonie 5, pod numerem 54 – znajdziesz nas w centralnej części hali

 

Lokalizacja naszego stoiska targowego:

ul. Głogowska 14

60-748 Poznań

Pawilon 5, Stoisko 54

Od 30 stycznia do 2 lutego 2023

zwcad budma 2024

 

 

 

Czekamy na Was z niecierpliwością!