Udział naszego zespołu ZWCAD na tegorocznych Targach Budma przyniosł nam wiele satysfakcji

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko z oprogramowaniem CAD, poświęcając swój czas podczas tych intensywnych dni. Dziękujemy za zainteresowanie i inspirujące rozmowy. Targi były doskonałą okazją do wymiany doświadczeń z profesjonalistami innych branż m.in. budowlanej, inżynieryjnej, architektonicznej oraz do zaprezentowania nowych możliwości naszego oprogramowania do projektowania.

W trakcie targów mieliśmy okazję spotkać się z wieloma klientami i partnerami, co pozwoliło nam lepiej zrozumieć potrzeby współczesnego projektanta oraz zaprezentować profesjonalne wsparcie handlowe i techniczne. Frekwencja odwiedzających nasze stoisko była imponująca, co świadczyło o dużym zainteresowaniu ZWCAD i branżą.

Nasze spotkania branżowe oraz rozmowy z uczestnikami targów przyniosły nam wiele nowych spostrzeżeń, pomysłów, ale też motywacji do dalszego rozwoju.

Te 4 dni w atmosferze interesujących dyskusji, wymiany doświadczeń, dały nam mnóstwo energii i możliwości nowego spojrzenia na proces projektowy. Wiele z tych rozmów stało się początkiem współpracy, a wiele jej kontynuacją. Dlatego też serdecznie zachęcamy do dalszych kontaktów!

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na Targach Budma. Wasze zainteresowanie i wsparcie napędzają nas do dalszej pracy i tworzenia innowacyjnych rozwiązań dla różnych branż w zakresie systemów CAD.

Jeśli macie pytania lub interesują Was możliwości ZWCADa, jesteśmy do dyspozycji niezmiennie przez cały rok i podczas Budmy :)

Do zobaczenia, do usłyszenia!

 

 

ZWCAD 2024 - ceniona alternatywa CAD
ZWCAD to znakomita alternatywa dla znanego programu CAD. Obsługuje zarówno pliki DWG jak i DXF również w najnowszym formacie. Dostępna jest licencja komercyjna bezterminowa z dobrowolnymi aktualizacjami. Już teraz możesz pobrać program i pracować. 30 dni testów z pełną funkcjonalnością, a później program CAD zamieni się w szybką przeglądarkę plików z możliwością tworzenia rysunków do 1000 obiektów.  

Kupuję program Kupuję aktualizacje 
Pobierz ZWCAD 2024 64bit PL  Pobierz ZWCAD 2024 32bit PL