biuro@zwcad.pl

Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych nawiązał współpracę z ZWCAD Design

Mamy przyjemność poinformować, że razem z ZWCAD Design, innowacyjnym dostawcą rozwiązań CAD dla przemysłu MCAD i AEC, nawiązaliśmy współpracę z kolejną polską szkołą - Zespołem Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni (w skrócie ZSAEW), kształcącą specjalistów wielu gałęzi przemysłu. Będziemy wspierać projekty edukacyjne i badawcze, udzielając licencji na najnowszą wersję ZWCAD+ 2015.

szkola w weryni 01

 

ZSAEW przygotowuje uczniów do zawodów takich jak: technik agrobiznesu, technik architektury krajobrazu oraz wielu innych. Studenci biorą udział w międzynarodowym programie ERASMUS+, w ramach którego wyjeżdżają na staże do różnych krajów. Dzięki programowi ZWCAD+ 2015, studenci będą mogli projektować ogrody.

 

Dlaczego ZWCAD+ 2015

"Istnieją trzy główne powody, dla których ostatecznie wybraliśmy ZWCAD+ 2015 spośród innych alternatyw" - powiedział Stanisław Olszówka, dyrektor ZSAEW. "Po pierwsze, łatwość w obsłudze programu ZWCAD+ umożliwia studentom swobodne rozpoczęcie pracy, bez tracenia czasu i pieniędzy na uczenie się go od podstaw. Po drugie, ZWCAD+ 2015 spełnia wszystkie potrzeby projektowe - od podstawowego projektu aż do modelowania 3D. Po trzecie, program ZWCAD+ jest dostępny w języku polskim.

szkola w weryni 02