Do wydania ZWCAD 2019 pozostało jeszcze sporo czasu.

Niemniej już teraz chcielibyśmy zaprosić Państwa na spotkanie, na którym pokażemy zmiany i nowości w nowej wersji.

 

Zapraszamy na seminarium w Bielsku-Białej!

Chcielibyśmy zaprosić Państwa na spotkanie, na którym po raz pierwszy przed premierą pokażemy nowości oraz możliwości nowej wersji ZWCAD 2019.

Na spotkaniu obecni będą przedstawieciele producenta programu ZWCAD - firmy ZWSoft!

Udział w seminarium jest zatem doskonałą okazją nie tylko do poznania nowej wersji, ale również daje unikalną możliwość bezpośredniego kontaktu z producentem, rozmowy na temat rozwoju programu i Państwa funkcjonalnych potrzeb.

Spotkajmy się 3 lipca w godzinach od 10 do 12.

Udział jest bezpłatny, natomiast ilość miejsc jest ograniczona.

Przyjedziemy do Was!

Jeżeli macie Państwo ochotę spotkać się, a przyjazd do nas jest zbyt czasochłonny, prosimy o informację - planujemy przemierzyć Polskę wzdłuż i wszerz aby się z Państwem spotkać!

Niezależnie od tego czy dopiero rozważacie Państwo wdrożenie programu ZWCAD w firmie, czy już macie 1, 10 lub 300 licencji - bardzo chętnie odwiedzimy Wasze siedziby aby porozmawiać.

Pomimo, że będziemy starali optymalnie ułożyć plan spotkań (niemal tak jak ZWNesting układa obiekty), ogranicza nas nieco odległość, którą pokonamy zgodnie z organizacją ruchu (którą można zaprojektować w ZWTraffic).

Zapewne nie uda nam się odwiedzić od razu wszystkich, ale postaramy się przyjechać w późniejszym terminie.

 

 

Formularz zgłoszenia

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o., ul. Chryzantemowa 5, 43-300 Bielsko-Biała. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne abyśmy mogli zareagować na powyższe zgłoszenie. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia w dowolnym momencie poprzez kontakt rodo@szansa.net.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Bez wyraźnej zgody Państwa dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

 

 

Jedna z nowości w wersji 2019 - podkładanie plików PDF 

zwcad 2019 podkladanie pdf