Konferencja ZWorld 2019 dobiegła końca.

Było to otwarte spotkanie do wymiany doświadczeń dla projektantów zorganizowane w Guangzhou w Chinach.

Konferencja ZWorld okazała się być ogromnym sukcesem, przyciągającym ponad 120 partnerów z 30 krajów, 120 klientów z 4 krajów, deweloperów, ekspertów i przedstawicieli mediów.

konferencja zworld

wspolny system cad

Motywem przewodnim tegorocznej konferencji było „Przejście do wszechstronnego rozwiązania CAx”. Podzielono się również wartościami wszystkich produktów w ekosystemie ZWSOFT. Tak więc podsumujmy sobie całą konferencje:

 

Dlaczego wszechstronny CAx?

Truman, Prezes Zarządu ZWSOFT opowiedział dlaczego CAx będzie modelowym rozwiązaniem przez najbliższe 20 lat firmy ZWSOFT – chcemy dać klientom więcej wartości a partnerom więcej możliwości. Podkreślił również, że ZWCAD, ZW3D i nadchodzące rozwiązania CAE będą współgrać ze sobą, tworząc wszechstronnego CAx.

 jeden system cax

truman ceoTruman - Dyrektor Generalny ZWSOFT

 

ZWSOFT i rozwój CAx


Kingdom, wiceprezydent ZWSOFT poinformował wszystkich obecnych o osiągnięciach ZWSOFT w zeszłym roku.

Liderzy linii produktów zaprezentowali również najnowsze możliwości, wartości produktów i przyszłościowe plany prac badawczo-rozwojowych.

kingdom zwsoft

jeden cad systemKingdom - Wiceprezes ZWSOFT

 

ZWCAD: Połączenie platformy z CAx

Menadżer produktu ZWCAD, Daniel, zaprezentował wersję beta ZWCAD 2020 i podkreślił wszystkie najważniejsze ulepszenia, takie jak obsługa formatu IFC/STL/DAE, Nowy Menadżer podkładu PDF, biblioteka ATIL, zwiększona wydajność itp. Oficjalna wersja pojawi się w czerwcu.

daniel zwsoft

Co więcej, Charles, Lider ds. rozwoju ZWCAD, dokładnie opisał plan rozwoju ZWCAD, kładąc nacisk na zwiększenie wydajności i połączenie z platformą CAx.

zwsoft charlesCharles - Lider ds. rozwoju ZWCAD

 

ZW3D: Pewne i wszechstronne rozwiązanie CAD/CAM

Dyrektor techniczny ZWSOFT, William, przedstawił zaawansowane funkcje ZW3D 2019, takie jak Atrybuty Kształtów, Ulepszony Montaż i wiele innych. Dodatkowo zaprezentowano przeglądarkę 3D CADbro i jej funkcje takie jak adnotacja, zaawansowana analiza i podgląd chmury.

zwsoft wiliamWilliam - Dyrektor techniczny ZWSOFT


Następnie Lider rozwoju ZW3D Joh, zaprezentował 5 letni plan rozwoju programu ZW3D, który zawiera rozwiązania związane z szybszym i bardziej responsywnym modelowaniem, ulepszaniem możliwości dużych montaży i sposoby, w których można wesprzeć wiele branż związanych z pracą w środowisku 3D.

joh zwsoftJoh - Lider rozwoju ZW3D

 

Ważna integracja

Menadżer Produktu Daniel ponownie pojawił się na scenie i ogłosił nową wersję CAD Pockets V4, która jest połączeniem programu CAD Pockets (mobilna przeglądarka/edytor CAD) i CAD Chat, rozwiązanie sieciowe dla pracy zespołowej. Program jest odpowiedni zarówno dla pracy indywidualnej jak i grupowej, na komórkach i przeglądarkach. CAD Pockets V4 będzie dostępny dla użytkowników już w maju!

daniel2 zwsoftDaniel - Menadżer Produktu ZWCAD

 

Dyskusja o wszechstronnym CAx

Czy CAE może być zintegrowanym, w pełni funkcjonalnym i opłacalnym rozwiązaniem? Mark Vorwaller, prezydent ZWSOFT America, odpowiedział „Tak”. Dlaczego? ZWCAD i ZW3D osiągnęły właśnie to. Mamy akumulacje. To jest zapisane w DNA firmy ZWSOFT.

 

Mark VorwallerMark Vorwaller - Prezydent ZWSOFT America


Najbardziej ekscytującą częścią konferencji była symulacja produktu do elektromagnetyzmu. Dr. Xiao Tian, Ekspert Naukowy ZWSOFT prowadzący linie produktu CAE zaprezentował funkcjonalność rozwiązania, które wesprze wiele firm związanych z siecią mobilną, komponentami mikrofalówek & obwodów. Rozwiązanie ma na celu udostępnienie wielu funkcji w najprostszy możliwy sposób dla użytkowników.

xiao zwsim zwsoftDr. Xiao Tian - Ekspert Naukowy ZWSOFT


Strategia CAx zawiera w swoim planie analizę strukturalną, termalną i hydrodynamiczną. Wszystko to ma na celu zwiększenie wartości dla użytkowników.

Wszechstronny CAx dla ekosystemu

Poznaliśmy opinie i sugestie od wielu partnerów, klientów i ekspertów branżowych na temat programów ZWCAD i ZW3D. Nasi techniczni partnerzy wspomnieli o tym, jak Strategiczne Zarządzanie Częściami w ZW3D zwiększa ich efektywność w pracy, klienci Avintia i TE Connectivity opowiedzieli o tym, jak ZWCAD spełnia wszelkie wymagania związane z pracą a ekspert branżowy, Prezes Zarządu e-works, Dr. Pei Huang, podkreślił jak ważna jest transformacja trendu innowacji produktów.

zworld technical partnersKlienci i eksperci branżowi

 

pei huang zwsoftDr. Pei Huang - Prezes Zarządu e-works


Jedną z części konferencji była możliwość zapoznania się z oprogramowaniem oferowanym przez partnerów ZWSoft. Firma Usługi Informatyczne Szansa również zaprezentowała swoje rozwiązania.

zworld prezentacja nakladek


Od GPC (Globalna konferencja partnerów) do ZWorld minęło 10 lat.

Bardzo dziękujemy naszym partnerom i klientom za wsparcie przez cały ten czas. Po przejściu do wszechstronnego CAx chcielibyśmy dać naszym użytkownikom jak najwięcej możliwości w naszych rozwiązaniach a partnerom poszerzyć możliwości oferowanych usług.

Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia!

zwsoft konferencja 

 

Kilka słów o ZWSOFT

ZWSOFT CO., LTD. (Guangzhou) to rzetelny i innowacyjny dostawca oprogramowania, znany ze swoich flagowych programów ZWCAD i ZW3D. W pełni oddany dostarczaniu jak najlepszego i bezproblemowego doświadczenia dla użytkowników za pomocą wszechstronnego rozwiązania CAx. ZWSOFT stale spełnia różnorodne wymagania i potrzeby wielu branż takich jak AEC i MFG. 20 lat doświadczenia w branży zapewniło ZWSOFT zaufanie ponad 900,000 klientów z 90 krajów.