Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas tegorocznej, Globalnej Konferencji Partnerów GPC 2015, ZWSOFT wyróżnił nas dwiema nagrodami.

 

Yearly Partner - nagroda za najlepsze osiągnięcia.

Wyróżnienie to jest przyznawane za najlepsze osiągnięcia handlowe w 2014 roku oraz za aktywną współpracę techniczną. Z przyjemnością informujemy, że w tej kategorii zajęliśmy pierwsze miejsce tuż przed brazylijskim dystrybutorem, firmą TotalCAD.

gpc 02

 

10-Year Partnership - nagroda za długoletnią współpracę dla Partnerów, którzy przez lata wspierali ZWSOFT zarówno w tych dobrych, jak i w tych gorszych chwilach.

Nagroda przyznawana jest partnerom za co najmniej 10-cio letnią współpracę. Rok 2015 to dla nas czas podwójnego jubileuszu – 15-lecie działalności Firmy oraz właśnie 10-lecie współpracy przy dystrybucji i sprzedaży ZWCADa. Raz jeszcze dziękujemy za cały czas, który spędzili Państwo z nami. Oprócz nas, nagrodę zdobyły firmy: SoftApply International Corp, TotalCAD oraz Ibercad.

gpc 03

 

Dziękujemy Producentowi za docenienie naszej pracy.

Szczególne podziękowania kierujemy jednak do naszych klientów i partnerów handlowych. Bez Państwa udziału i pomocy, osiągnięcia te nie byłyby możliwe.