Artisan Rendering

Kategoria: Rendering
Producent: Lightworks Artisan

Artisan to aplikacja do szybkiego i łatwego renderingu dla projektantów wielu branż. Artisan wyzwala kreatywność w procesie projektowania - wystarczy kilka kliknięć aby otrzymać fotorealistyczne wizualizacje swoich modeli.

 

 

 

 

Pobierz teraz

ARTISAN 2015 ARTISAN 2014

 

Artisan 2014 jest produktem nowej generacji, firmy Lightworks, opartym na ponad 20-letnim doświadczeniu zapewniającym rozwiązania wizualizacji w przemyśle CAD.

Ligtworks Artisan oferuje zupełnie inne podejście i narzędzia do tworzenia wysokiej jakości obrazów wirtualnych produktów lub budynków podczas projektowania.

Lightworks Artisan to całkowite i gotowe rozwiązanie, które może być zintegrowane w środku aplikacji CAD. Model geometria, materiały i oświetlenie są dostępne natychmiast po naciśnięciu klawisza w ZWCAD.

Ligtworks Artisan dostarcza wstępnie skonfigurowane system działa na zasadzie przeciągnij, upuść i wizualizuj. Dzięki użyciu Lightworks Artisan deweloperzy nie tylko skrócili czas projektowania na oprogramowaniu i zmniejszyli koszty, ale także podnieśli jakość wizualizacji oprogramowania poprzez zaoferowanie łatwej w użyciu i intuicyjnej aplikacji.

KORZYŚCI

Łatwy w użyciu – Z  intuicyjnym interfejsem użytkownika, Lightworks Artisan łączy w sobie wstępnie skonfigurowany przebieg pracy i funkcjonalność przeciągnij i upuść.

Funkcja zdjęcie - Użytkownicy mogą zachować zdjęcie aktualnego obrazu na jakimkolwiek etapie procesu projektowania. Te zdjęcia zawierają materiały, oświetlenie , plany, tło , ustawienie widoku kamery i są przechowywane w modelu pliku i mogą być ponownie użyte z narzędziem Artisan.

Fabryczna zawartość bibliotek- Artisan posiada ogromną zawartość biblioteki, którą w prosty sposób można dodać do Twojego modelu. Dodatkową zawartość można pobrać z Lightworks Aspects z cyfrowej bibliotetki.

 

 

 

Kompatybilność: ZWCAD+ 2015 Pro
Język nakładki: angielski
Rodzaj licencji: płatna