Wybór profesjonalistów! TAK dla ZWCAD 2020

 

Rynek pracy wykazał aż ponad 10 %-owe zapotrzebowanie na osoby ze znajomością programów CAD. Rośnie popyt na specjalistów w dziedzinie projektowania. Dowiedz się, dlaczego profesjonaliści wybierają nasze oprogramowanie.

cad dla profesjonalistów darmowy cad

 

Jeśli poznałeś już najnowszą wersję ZWCAD 2020

Tutaj podziel się opinią >> https://link.do/gZ8p7 A jeśli nadal szukasz najlepszego oprogramowania z pełną kompatybilnością DWG dla siebie, zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Dla wymagających użytkowników w rozsądnej cenie

Intuicyjny interfejs to podstawa przy wyborze softu. Wypełnij formularz kontaktowy i dowiedz się dlaczego najnowocześniejsze rozwiązania sprawdzą się u Ciebie na co dzień - i na dobre. Wybierz najlepszy program dla projektantów CAD.

 

Wypełnij formularz!

 

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o., ul. Chryzantemowa 5, 43-300 Bielsko-Biała. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne abyśmy mogli zareagować na powyższe zgłoszenie. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia w dowolnym momencie poprzez kontakt rodo@szansa.net.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Bez wyraźnej zgody Państwa dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Polityka prywatności.