Poszukujesz programu do projektowania CAD?

Koszty zakupu licencji są zbyt wysokie?

A może nie chcesz płacić za pełną funkcjonalność, bo wykorzystujesz program w niewielkim zakresie?

 

Skorzystaj z dofinansowania do Twojej licencji ZWCAD 2023 Standard i zyskaj licencję tej wersji na zawsze!

Program ZWCAD objęty wsparciem producenta to wersja ZWCAD Standard, która posiada funkcjonalność głównie do projektowania 2D.

Dostępna jest również wersja ZWCAD Professional, która posiada dodatkowo funkcjonalność tworzenia i edycji brył, moduł geodezyjny ArcGIS oraz możliwość obsługi dodatkowych aplikacji branżowych.

W przypadku zainteresowania szerszą funkcjonalnością niż dostępna w ZWCAD Standard zapraszamy do wypełnienia formularza ofertowego.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym porównaniem wersji.

 

Wypełnij poniższy wniosek o dofinansowanie i sprawdź jakie możesz uzyskać wsparcie - bez zobowiązań, sam zdecydujesz czy zechcesz skorzystać z przedstawionej oferty.

Możliwość wnioskowania o dofinansowanie ważna do: 31.03.2023 r.

 

 

ZWCAD 2024 - ceniona alternatywa CAD
ZWCAD to znakomita alternatywa dla znanego programu CAD. Obsługuje zarówno pliki DWG jak i DXF również w najnowszym formacie. Dostępna jest licencja komercyjna bezterminowa z dobrowolnymi aktualizacjami. Już teraz możesz pobrać program i pracować. 30 dni testów z pełną funkcjonalnością, a później program CAD zamieni się w szybką przeglądarkę plików z możliwością tworzenia rysunków do 1000 obiektów.  

Kupuję program Kupuję aktualizacje 
Pobierz ZWCAD 2024 64bit PL  Pobierz ZWCAD 2024 32bit PL