e-CAD

Kategoria: e-CAD
Producent: e-CAD

Program e-CAD Żelbet jest to cieszący się dużym uznaniem zestaw wielu narzędzi (także automatycznych makr), wspomagający projektowanie konstrukcji żelbetowych w oparciu o wytyczne z najnowszych Polskich i Europejskich norm.

Kategoria: e-CAD
Producent: e-CAD

Program e-CAD Żelbet Siatki jest to cieszący się dużym uznaniem zestaw wielu narzędzi, wspomagający projektowanie konstrukcji żelbetowych w oparciu o wytyczne z najnowszych Polskich i Europejskich norm.

Kategoria: e-CAD
Producent: e-CAD

Program e-CAD Stal jest to cieszący się dużym uznaniem zestaw wielu narzędzi, wspomagający projektowanie konstrukcji stalowych w oparciu o wytyczne z najnowszych Polskich i Europejskich norm.

Kategoria: e-CAD
Producent: e-CAD

Program e-CAD Stal Śruby jest to cieszący się dużym uznaniem zestaw wielu narzędzi, wspomagający projektowanie konstrukcji stalowych w oparciu o wytyczne z najnowszych Polskich i Europejskich norm.

Kategoria: e-CAD
Producent: e-CAD

Program e-CAD Drewno jest to cieszący się dużym uznaniem zestaw wielu narzędzi, wspomagający projektowanie konstrukcji drewnianych w oparciu o wytyczne z najnowszych Polskich i Europejskich norm.

Kategoria: e-CAD
Producent: e-CAD

Program e-CAD Podstawowy jest to cieszący się dużym uznaniem zestaw wielu narzędzi uniwersalnych i architektonicznych, wspomagający projektowanie konstrukcyjno - architektoniczno - budowlane.

Kategoria: e-CAD
Producent: e-CAD

Program e-CAD Pręty Kodowane jest to zestaw narzędzi do szybkiego tworzenia, zarządzania, kreślenia i zestawiania na kilka sposobów aż 28 typów prętów kodowanych w oparciu o wytyczne z najnowszych Polskich i Europejskich Norm. Nakładka jest w pełni kompatybilna i zsynchronizowana ze wszystkimi innymi modułami branżowymi e-CAD, dla których stanowi doskonałe uzupełnienie całości.

Kategoria: e-CAD
Producent: e-CAD

Nakładki e-CAD to profesjonalny zestaw wielu narzędzi i rozbudowanych automatycznych makr, wspomagających projektowanie i tworzenie projektów budowlanych w programie ZWCAD 2017 Pro.

Programy e-CAD wspomagają pracę konstruktorów i architektów w zakresie konstrukcji żelbetowych, stalowych, drewnianych, architektonicznych.

Poniżej przedstawiamy listę nowości jaka pojawiła się w 12 już wersji nakładek branżowych dla budownictwa e-CAD.