Podwójnie korzystna promocja pomocowa dla przedsiębiorców

Dostosowanie do realiów rynkowych to cecha wyróżniająca nasz program. Dlatego w odpowiedzi na panującą sytuację umożliwiamy odroczenie większej części opłat za oprogramowanie o około 3 miesiące i dodajemy aktualizację do wersji 2021 w prezencie!

 

Po pierwsze - ZWCAD 2020 za 299 PLN?

Tak, to możliwe!

Pracuj na w pełni funkcjonalnym oprogramowaniu ZWCAD 2020 za 299 PLN przez trzy miesiące. Dopłać różnicę przed upływem ważności licencji startowej i korzystaj z niej bezterminowo!

 

Po drugie - ZWCAD 2021 za 0 zł?

Tak!

Naszą flagową promocją w tym miesiącu jest ZWCAD 2021 za 0 zł w prezencie do zakupu tegorocznej wersji. Ponieważ pragniemy wspierać przedsiębiorców, gwarantujemy zachowanie tej promocji przy korzystaniu z promocji pomocowej – rozbicia na dwie płatności.

  

Skontaktuj się z nami już dziś ponieważ wybierając ZWCAD 2020 zyskujesz:

  • niski koszt początkowy (w trudnym dla przedsiębiorców okresie),
  • zachowanie promocji - licencja bezterminowa (zakupiona przed upływem ważności licencji startowej) będzie miała prawo do bezpłatnego upgrade’u do wersji 2021,
  • zachowanie wartości pełnej licencji i jej podzielenie na 2 raty, wg. poniższej tabeli

 

cennik licencji startowych  

*Kiedy dokupisz licencję bezterminową (przed upływem ważności licencji startowej) będzie miała prawo do wersji 2021 zupełnie bezpłatnie!

Napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., zadzwoń lub skontaktuj się przez live czat!

 

Pobierz ZWCAD już teraz.

 

ZWCAD 2020 64bit PL  ZWCAD 2020 32bit PL

 

kalendarz Ofera jest ograniczona czasowo do 31 maja 2020.