Zapewne szukają Państwo dobrego programu CAD.
Jeśli tak, to doskonale Państwo trafili.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z programem ZWCAD. To znakomita aplikacja CAD, która dostępna jest na rynku polskim już od 2005 roku. W tym roku bowiem szukaliśmy dobrego programu do własnej pracowni. Nasza firma zajmuje się także projektowaniem urządzeń transportu bliskiego od 14 lat. Doświadczenie nabyte przez ten czas sprawiło, że doskonale wiedzieliśmy, czego należy wymagać od programu CAD.

Po przetestowaniu kilkudziesięciu programów natrafiliśmy na ZWCADa. Urzekł nas do tego stopnia, że już nie szukaliśmy dłużej.
Spełnił wszystkie nasze oczekiwania i używamy go do dzisiaj.

ZWCAD jest w naszej ofercie ponieważ sami jesteśmy przekonani o jego wartości - sami na co dzień w nim pracujemy.

Poniżej zamieszczamy wybrane opinie o ZWCAD z naszego forum internetowego forum ZWCAD:

 

Program jest bardzo zbliżony do AutoCada. Umnie działają prawie wszystkie procedury napisane w lispie. Menu wczytuje się w miarę poprawnie, można wczytać menu z AutoCada.
Jeżeli chodzi o kompatybilość z AutoCadem to ja, ani moi współpracownicy, nie zauważyliśmy problemów chociaż tylko ja mam ZWCada. KBR
Tak, jestem zadowolony z ZWcada. Oczywiście ma on wady i nie ma paru funkcjonalności, które posiada AutoCAD, ale ma też zalety.
Cena, forma licencji (kluczyk na USB!!!), ogólna polityka upgradeów (AutoDesk = brrrrrr). Dobrze działający LISP w porównaniu do wersji Acad LT. Bardzo zbliżony interfejs użytkownika podobny do AutoCADa (tym ZWCAD wygrywa z innymi intelliCADami).
I jeszcze coś co sobie cenię: przeczyszczone pliki DWG o niewielkich rozmiarach (nie wiem jak to się dzieje ale jest bardzo OK).
Do rzeczy których brakuje można się przyzwyczaić, szczególnie jak ktoś pracuje na AutoCADach już od wersji 2000.
Każdy realnie patrzący uzna, że poważne rozważenie ZWCADa ma sens. W naszych firmach wspólnie działających mam obecnie 8 licencji, sukcesywnie dokupowanych przez ostatnie ponad 2,5roku. Nowi pracownicy bardzo szybko przestawiają się na ZWcada. Może i woleli by jakiś produkt Autodesku, ale przecież też to rozsądni i zdrowo myślący ludzie potrafiący zbilansować argumenty za i przeciw - finansowo-funkcjonalne. 2P

 

 

Pobierz teraz ZWCAD

ZWCAD 64bit PL  ZWCAD 32bit PL

 

Zobacz więcej

To tylko dwie opinie o ZWCAD. Pod tym linkiem zamieściliśmy kilka innych referencji.