1. ZW3D 2016 Professional w cenie specjalnej

Już teraz możesz kupić licencję ZW3D Professional z rabatem 15% od ceny katalogowej.

Czas trwania promocji: do 15 lipca 2016

ZW3D moduł Professional to program umożliwiający kompleksowe projektowanie form. Zawiera wszystkie funkcje modułu ZW3D Standard z dodatkowym pełnym zestawem narzędzi do tworzenia form i matryc.

Moduł do form wtryskowych obejmuje kompleksowe projektowanie 3D form wtryskowych:

  • tworzenie gniazda formującego formy
  • tworzenie korpusu formy wtryskowej
  • tworzenie wypychaczy i innych elementów formy wtryskowej
  • tworzenie elektrod z tabelą elektrod

 

2. ZW3D 2016 w cenie specjalnej dla Nowych Firm

W maju ruszył nasz projekt Dobry Cad na start! Do udziału w projekcie zapraszamy wszystkich świeżo upieczonych przedsiębiorców, właścicieli małych i średnich firm. Wszyscy, którzy niedawno założyli firmę i wspólnie z nami chcieliby rozwinąć skrzydła w biznesie 3D mają szansę na sukces dzięki naszej ofercie specjalnej i wsparciu.

Jeśli Twoja Firma, prowadzi działalność poniżej 12 miesięcy zgłoś się do nas i skorzystaj z 10% rabatu na zakup licencji ZW3D (do skorzystania z programu Dobry CAD na start i z rabatu wymagany jest dokument potwierdzający prowadzenie działalności gospodarczej).

 

3. ZW3D 2016 w pakiecie z KeyShot

Tylko do 30 czerwca 2016 możesz otrzymać bezpłatnie licencję programu KeyShot przy zakupie ZW3D 2016 (promocja nie obowiązuje przy zakupie ZW3D Lite oraz ZW3D 2x Machining). KeyShot to program do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji, pracuje z modelami 3D wykorzystując rzeczywiste materiały oraz oświetlenia.

 

Pobierz ZW3D teraz

{osdownloads download_button.btn 10 "Pobierz teraz ZW3D 2016 PL 32bit"}

{osdownloads download_button.btn 9 "Pobierz teraz ZW3D 2016 PL 64bit"}