Obrys polilinii z szerokością

Kategoria: Skrypty LISP
Producent: UIS

Dzięki temu skryptowi możemy obrysować kontury istniejącej polilinii z ustawioną szerokością. Zwykła funkcja do rozbicia spowoduje tylko zamianę na linie i łuki bez ustawionej szerokości.

 

Pobierz teraz skrypt do obrysowania konturu polilinii

 

polilinie z szerokosciaPolilinie z ustawioną szerokością

 rozbit polilinieRozbite polilinie. Kontury zostały obrysowane.

 

Sposób działania funkcji do rozbijania polilinii pokazaliśmy również na filmie (sposób działania skryptu pokazaliśmy od 8 minuty filmu).

Tworzenie i rozbijanie polilinii. Kurs ZWCAD. Część 12

Na filmie pokazałem jak zamienić łuki i linie na polilinie. Następnie łączymy kilka polilinii w jeden obiekt złożony z segmentów. Jak połączyć w polilinię obiekty z przerwą? W drugiej części filmu pokazaliśmy jak rozbić polilinię z ustawioną szerokością tak aby obrysować zewnętrzne kontury polilinii. Służy do tego specjalny program LISP, który można pobrać z naszej strony https://www.zwcad.pl/rozne-przydatn... ZWCAD to program do projektowania z wieczystą licencją i dobrowolnymi aktualizacjami. Znakomicie sprawdza się w wielu dziedzinach projektowania np. architektonicznej, elektrycznej, mechanicznej, geodezyjnej. Wersja testowa działa 30 dni i pozwala na normalną pracę. Po okresie testowym program zamieni się w przeglądarkę z możliwością tworzenia rysunków do 1000 obiektów. Więcej informacji: https://www.zwcad.pl/ Sklep internetowy: https://programycad.net/

 

 

Kompatybilność:
  • ZWCAD 2023 Standard
  • ZWCAD 2023 Pro
  • ZWCAD 2022 Standard
  • ZWCAD 2022 Pro
  • ZWCAD 2012 Standard
  • ZWCAD 2012 Pro
Branża: uniwersalna
Język nakładki: angielski
Rodzaj licencji: darmowa