Previous Next Play Pause
1 2 3

Kalendarz wydarzeń

Jak przygotować model 3D i dokumentację 2D – na przykładzie zaworu i pompy w programie ZW3D
Czwartek 18 Kwiecień 2024, 10:00 - 11:00

Zapraszamy na nasze webinarium poświęcone programowi ZW3D, który dedykowany jest dla osób pracujących w branży mechanicznej i wytwórczej. Webinarium będzie doskonałą okazją, by poznać możliwości oprogramowania w kontekście projektowania zaworów i pomp.

Zatem zapraszamy wszystkich specjalistów z branży hydraulicznej, wodociągowej oraz projektantów armatury.

Bezpłatne webinarium to doskonała okazja aby:

  • Poznać podstawowe funkcje programu ZW3D
  • Zrozumieć, jak wykorzystać parametryczne projektowanie 3D
  • Odkryć zalety i możliwości jakie oferuje ZW3D w projektowaniu

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby poznać pogram ZW3D i poszerzyć swoje umiejętności w projektowaniu 3D!

 

web_3d-kwie1top.png

Kontakt biuro(at)zwcad.pl
 
 

Zgłoś swoje uczestnictwo w wydarzeniu!

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o., ul. Chryzantemowa 5, 43-300 Bielsko-Biała. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne abyśmy mogli zareagować na powyższe zgłoszenie. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia w dowolnym momencie poprzez kontakt rodo@szansa.net.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Bez wyraźnej zgody Państwa dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na umieszczenie moich danych teleadresowych w bazie firmy Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o. w celu uczestnictwa w wydarzeniu. Podanie danych ma charakter dobrowolny.