Previous Next Play Pause
1 2 3

Kalendarz wydarzeń

TcpMDT Photovoltaic - program dla branży PV
Czwartek 27 Czerwiec 2024, 10:00 - 11:00

Zapraszamy na webinarium poświęcone nowemu modułowi Tcp MDT Photovoltaic przeznaczonemu do projektowania lokalizacji farm fotowoltaicznych.

Podczas spotkania przedstawimy funkcjonalność:

  • Analiza terenu 3D względem nasłonecznienia (ekspozycji stoków);
  • Optymalizacja rozmieszczenia paneli na wskazanym obszarze;
  • Raporty i zestawienia materiałowo - ilościowe;
  • Wizualizacja 3D inwestycji;
  • Eksport do IFC.

2024-05-21_15_11_23-Tcp-MDT_8.5___9_-_Oprogramowanie_-_Forum_CAD_-_Mozilla_Firefox.png

Kontakt biuro(at)zwcad.pl
 
 

Zgłoś swoje uczestnictwo w wydarzeniu!

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o., ul. Chryzantemowa 5, 43-300 Bielsko-Biała. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne abyśmy mogli zareagować na powyższe zgłoszenie. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia w dowolnym momencie poprzez kontakt rodo@szansa.net.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Bez wyraźnej zgody Państwa dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na umieszczenie moich danych teleadresowych w bazie firmy Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o. w celu uczestnictwa w wydarzeniu. Podanie danych ma charakter dobrowolny.