Wydaliśmy ZWCAD Architecture 2018 oraz ZWCAD Mechanical 2018

Z radością ogłaszamy ukazanie się kolejnej wersji rocznikowej 2018 branżowych wersji programu ZWCAD: Architecture oraz Mechanical.

Zbudowana na ZWCAD 2018 zarówno wersja Architecture oraz Mechanical posiada dodatkowy moduł branżowy zawierający specjalizowane narzędzia.

Zoptymalizowane pod kątem możliwości i stabilności, ZWCAD Mechanical & Architecture 2018 zapewnią Ci znakomite narzędzie do pracy.

 

ZWCAD Mechanical 2018

Biblioteka szkiców & części

Wspiera międzynarodowe projektowe standardy i zawiera rosnąca bibliotekę standardowych części


mechanical 2018

 

Dedykowane narzędzia do rysowania

Zawiera specjalne narzędzia dla wielu aspektów inżynierii mechanicznej i procesu projektowania, takie jak np. generator wałów, pasowania, chropowatość powierzchni, BOM oraz normalia mechaniczne.


zwcad mechanical

 

Zaawansowane wymiarowanie

ZWCAD Mechanical 2018 zapewnia elastyczne i zaawansowane funkcje wymiarowania wraz z funkcją automatycznego rozmieszczania.

 


tolerancje i wymiary

 

Zestawienia materiałów z powiązanymi odnośnikami

Asocjatywne zestawienia materiałów wraz z odnośnikami pozwalają na szybkie rysowanie "balonów", ich układanie i zmianę numeracji pozycji, które to następnie zaktualizują się w tabeli zestawienia.

 

Poznaj możliwości – pobierz i przetestuj bezpłatnie przez 30 dni!

 ZWCAD Mechanical 2018 PL Win 32bit  ZWCAD Mechanical 2018 PL Win 64bit 

 


ZWCAD Architecture 2018

Rysowanie w 2D, tworzenie w 3D

Projektuj w 2D, przełączaj widok i wszystkie komponenty mogą być przeglądane w widoku 3D.

 

zwcad architecture 2018

 

Parametryczne komponenty dla budownictwa

Belki, płyty i kolumny można tworzyć za pomocą określonych narzędzi. Takie obiekty parametryczne można edytować, klikając dwukrotnie lub z palety właściwości.

architecture 2018 slupy

 

Pobierz teraz

ZWCAD Architecture 2018 PL Win 32bit  ZWCAD Architecture 2018 PL Win 64bit

 

Wersje branżowe Architecture oraz Mechanical bazują na wersji ZWCAD 2018, zatem posiadają wszystkie nowości wdrożone do podstawowej wersji ZWCADa:

Nowy, ciemniejszy interfejs

Niższa jasność i wyższy kontrast poprawiają komfort wielogodzinnej pracy - zmniejszając zmęczenie wzroku, nowy interfejs współgra ze współczesnymi standardami i jest przyjazny dla użytkownika.

ciemny interfejs

 

Ulepszona personalizacja interfejsu Użytkownika

ZWCAD 2018 posiadanie nie tylko wstążkowy interfejs jak do tej pory, ale teraz obsługuje również możliwość dostosowywania pasków narzędzi menu, skrótów klawiaturowych, i menu prawego przycisku myszy. Co więcej, częściowe CUI pozwala użytkownikom i programistom tworzyć własne wstążki w programie.

 

Szybszy i stabilniejszy

Wydajność rysowania oraz stabilność ZWCAD 2018 została znacznie zwiększona w porównaniu do poprzedniej. Osiągnięto to między innymi za pomocą zautomatyzowanej procedury testowej programu.

 

Nowe funkcje i ulepszenia

W wersji 2018 pojawiło się wiele nowości i ulepszeń - czytaj więcej.

 

Lepsze API, więcej aplikacji

ZWCAD 2018 obsługuje interfejsy LISP, VBA, ZRX i .NET, w obecnej chwili dostosowano już większość aplikacji dodatkowych.