GUANGZHOU, CHINY: 11 marca 2021 r. - ZWSOFT CO., LTD. (Guangzhou),

słynny twórca oprogramowania dla projektantów ZWSOFT ogłosił dzisiaj pierwszą ofertę publiczną swoich akcji zwykłych klasy A.

Akcje są obecnie notowane na Shanghai Stock Exchange STAR Market (Science and Technology Innovation Board) pod numerem "688083".

Aby uczcić niedawno zakończoną pierwszą ofertę publiczną (IPO), dzwonek otwierający SSE zabrzmiał o 9:30 (GMT+8). Do ceremonii dołączyli  Truman Du, CEO ZWSOFT, Guangnan Ni (pracownik naukowy Chińskiej Akademii Inżynierii), Ailin Diao (zastępca sekretarza generalnego rządu miasta Guangzhou), Zhiming Lao (prezes Huatai United Securities) oraz członkowie zespołu ZWSOFT.

zsoft gieldaOtwarcie pierwszej sesji na giełdzie 

"Oprogramowanie inżynierskie obejmuje szeroki zakres dziedzin, jest wysoce wyspecjalizowane, a jego opracowanie wymaga ogromnych zasobów i bardzo długiego czasu. Dlatego musimy połączyć siły różnych stron, aby dokonać przełomowych odkryć w krótkim czasie." Truman Du uważa, że aby udoskonalić oprogramowanie inżynierskie, ZWSOFT powinien nie tylko stosować się do niezależnych badań i rozwoju oraz innowacji, ale także polegać na zasobach łańcucha wartości, by zbudować zrównoważony i korzystny dla obu stron ekosystem.

 

zwcad na gieldzieWymieniono pamiątki z IPO (IPO - Initial Public Offering - Pierwsza Oferta Publiczna)

 

Od momentu powstania, ZWSOFT nieustannie udoskonala swoje własne produkty platformy CAD/CAM/CAE, jak również wzmacnia API i rozszerza sieć programistów ZWSOFT, aby współpracować z doświadczonymi pracownikami i lepiej służyć przemysłowi. W międzyczasie ZWSOFT aktywnie bada nowe metody współpracy i ustanowił globalną sieć kanałów odsprzedaży, aby zapewnić użytkownikom profesjonalne oprogramowanie i zlokalizowane usługi.

 

"ZWSOFT spełni oczekiwania rynku kapitałowego i będzie dążyć do solidnego, niezależnego R&D i unowocześnienia oprogramowania inżynieryjnego. W przyszłości, ZWSOFT będzie bazował na samodzielnie opracowanym jądrze Overdrive i przyspieszy tworzenie platformy CAx typu "wszystko w jednym" dla całego procesu projektowania, symulacji, produkcji i konstrukcji. W tym samym czasie, będziemy inwestować w budowanie zrównoważonego ekosystemu, który zapewni obopólne korzyści, aby stać się liderem w rozwoju oprogramowania inżynieryjnego i przyczynić się do uprzemysłowienia na całym świecie", podsumował Truman Du.

 

ZWSOFT CO., LTD. (Guangzhou) jest niezawodnym i innowacyjnym dostawcą oprogramowania inżynierskiego ze swoimi flagowymi produktami ZWCAD i ZW3D. ZWSOFT, zaangażowany w dostarczanie kompletnego i bezproblemowego doświadczenia użytkownikom na całym świecie dzięki swoim rozwiązaniom CAx typu "wszystko w jednym", stale zaspokaja różnorodne potrzeby różnych branż, takich jak AEC i MFG. Z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, produkty i usługi ZWSoftu zostały sprawdzone przez ponad 900.000 klientów w 90 krajach.