ZWCAD MFG 2025 ukaże się już w czerwcu – jeszcze przed premierą czekają na Ciebie podwójne korzyści!

Wraz z premierą wersji ZWCAD 2025 spodziewamy się wydania wersji branżowej ZWCAD MFG, w której znajdziemy nowości zarówno bazowej wersji ZWCAD jak i kolejne ulepszenia funkcji branżowych.

Już teraz możemy zagwarantować sobie dostęp do ZWCAD 2025 po premierze oraz otrzymać dodatkowe korzyści dzięki promocji, która właśnie rusza!

 

Jakie korzyści oferuje promocja?

Kup nową licencję ZWCAD MFG 2024 lub zaktualizuj starszą, a otrzymasz:

  • bezpłatne uaktualnienie do ZWCAD MFG 2025,
  • dodatkowo roczną bibliotekę Advanced Part Library.

 

Pobierz ZWCAD MFG 2025 64bit PL Beta Dowiedz się co nowego w ZWCAD MFG 2025

 

Poznaj szczegóły:

Od 18 kwietnia do 6 czerwca decydując się na zakup nowej licencji ZWCAD MFG 2024 lub aktualizacji starszej posiadanej licencji - uzyskasz dla tej licencji bezpłatne uaktualnienie do ZWCAD MFG 2025 po jego oficjalnej premierze. Aktualizacje uprawnionych licencji udostępniane będą ok. 30 dni po oficjalnym wydaniu do samodzielnego pobrania na stronie www.licencja.zwcad.pl. Dodatkowo do nowej lub aktualizowanej licencji zyskasz w pakiecie roczną licencję Advanced Part Library. Jest to biblioteka symboli i standardowych elementów wykorzystywanych w projektach mechanicznych. Biblioteka obsługuje wiele międzynarodowych i krajowych standardów, w tym ISO, ANSI, ASME, EN, DIN, PN, GOST, IS, JIS i BS. Składa się z wielu bibliotek mechanicznych, w tym części znormalizowanych, kształtowników, różnych oznaczeń w tym hydrauliki i pneumatyki, wykresów i diagramów oraz wielu innych. Ponadto pozwala użytkownikowi na wstawianie i edytowanie własnych bibliotek.

Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty, aby zwiększyć wydajność pracy i móc korzystać z najnowszych dostępnych funkcji. ZWCAD MFG 2025 zostanie oficjalnie wydany 6 czerwca, Wypróbuj wersję beta z 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym już teraz!

Promocja obowiązuje do premiery ZWCAD MFG 2025 – 06.06.2024.