Rok 2022 może zacząć się w 3D!

Do 31-12-2021 trzeci wymiar w zasięgu ręki - 20% rabatu na aktualizację i roczne utrzymanie licencji.

 

Dowiedz się więcej o ZW3D

 

Prosimy o kontakt z nami w celu otrzymania atrakcyjnej oferty.

Szybki kontakt: 664 232 908

 

ZW3D

ZW3D to zintegrowany program CAD/CAM, zaprojektowany z myślą o całym procesie rozwoju produktu.

Projekt tworzymy od pierwszego szkicu, przez model 3D, dokumentację techniczną, złożenia, aż do planowania obróbki dla maszyn CNC. Dzięki narzędziom do modelowania zaawansowanych powierzchni ZW3D pozwala na wygodne modelowanie hybrydowe. Program wyposażony jest w narzędzia do tworzenia arkuszy blach oraz konstrukcji spawanych, ponadto umożliwia kompleksowe projektowanie form wtryskowych.

Jest wyposażony w bibliotekę korpusów form oraz innych narzędzi potrzebnych do stworzenia modelu formy.

W modułach CAM można zaprojektować wiele operacji obróbkowych, dostępne obróbki to toczenie, wiercenie i frezowanie w 2 lub 3 osiach.

Program generuje kody ASCII CL oraz G-kody, zawiera automatyczna weryfikację obróbki oraz pozwala na korekcję ścieżki narzędzia. ZW3D to zaawansowane kompleksowe rozwiązanie, które sprawdza się w różnych branżach, od branży automotive, przez branżę elektroniczną, metalową, kamieniarską, produkcje sprzętu AGD i obuwia.

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.zwcad.pl/promocja-zw3d.html#sigProId6a31f319d1

 

Gwint symboliczny. ZW3D Mini

Na filmie wstawiliśmy do modelu gwint symboliczny. Następnie zrobiliśmy rysunek 2D z dwoma rzutami.

Modelujemy uchwyt na kable. ZW3D Mini

Na filmie pokazaliśmy jak zrobić prosty uchwyt na kabel w kilku krokach: - tworzymy szkic, - rysujemy profil, nadajemy więzy i wymiarujemy, - tworzymy powierzchnię prostokreślną, - nadajemy grubość, - wstawiamy otwór z fazą, - wstawiamy zaokrąglenie.

Prostopadłościan. Funkcje 3D. ZW3D Mini

Różne sposoby rysowania prostopadłościanu (od środka oraz przez 2 punkty) wraz z operacjami logicznymi (osobna bryła, suma oraz różnica). Wymiary rysowanych brył możemy zmieniać zarówno za pomocą strzałek jak i wpisać wymiar z klawiatury. Więcej informacji https://www.zwcad.pl/zw3d-2019-mini...

Walec. Funkcje 3D. ZW3D Mini

Różne sposoby rysowania walce wraz z operacjami logicznymi (suma oraz różnica). Wymiary rysowanych brył możemy zmieniać zarówno za pomocą strzałek jak i wpisać wymiar z klawiatury. Więcej informacji https://www.zwcad.pl/zw3d-2019-mini...

Szkic, wyciągnięcie, skorupa. ZW3D Mini

Na filmie pokazaliśmy utworzenie prostego szkicu oraz wyciągniecie bryły z pochyleniem ścianek oraz skręceniem. Następnie utworzyliśmy skorupę, usuwając górną ścianę bryły.

Edycja operacji. ZW3D Mini

Na filmie pokazaliśmy jak zmienić parametry istniejących operacji np. fazowanie, zaokrąglenie, wymiary otworu. Zmiana filtra na "Operacje" spowoduje, że zaznaczenie operacji na modelu spowoduje podświetlenie jej również w drzewku modelu.

Gwint symboliczny. ZW3D Mini

Na filmie wstawiliśmy do modelu gwint symboliczny. Następnie zrobiliśmy rysunek 2D z dwoma rzutami.