ZWCAD Architecture 2014 Beta: stworzony do zaawansowanych zadań architektonicznych

ZWCAD Architecture 2014 Beta to aplikacja bazująca na ZWCAD+ stworzona dla profesjonalnych projektantów branży architektonicznej i wyposażona w wiele narzędzi ułatwiających projektowanie, takich jak: wizualizacje 3D, komponenty parametryczne, wygodne adnotacje oraz wiele innych.

 

Wizualizacje 3D

W przemyśle architektonicznym oraz projektowania wnętrz, projektanci posługują się renderingiem aby zachwycić klientów gotowymi obrazami budynków. ZWCAD Architecture 2014 Beta, wyposażony w funkcje renderowania 3D, pozwala projektantom na efektywne wykorzystanie wizualizacji do prezentacji projektów. W nowej wersji użytkownicy mogą bezpośrednio generować przekroje 2D, poziomy i renderingi 3D modeli z planów pięter. Aby zapewnić większą dokładność, każda najmniejsza poprawka będzie automatycznie aktualizowana w modelu 3D, dzięki czemu proces wizualizacji będzie efektywniejszy.

Associative plans

 

Parametryczne komponenty budynku

Wiele typów komponentów budynków, takich jak drzwi, okna, dachy i wiele innych, zostało zintegrowanych z ZWCAD Architecture 2014 Beta. Projektanci mogą swobodnie wstawiać dowolne obiekty z biblioteki, zmieniać ich kształt oraz wymiary aby dopasować je do wymagań rysunku. Użytkownicy mogą ponadto modyfikować oraz wyrównywać pozycję drzwi i okien wsadowo. Przy pomocy kilku kliknięć wszystkie szerokości słupów, odległości od ścian i osi mogą automatycznie dostosowywać się do grupy wsadowej komponentów, co pozwala na znaczące skrócenie czasu poprawek w projekcie.

Comprehensive pattern library

 

Elastyczny system adnotacji

ZWCAD Architecture 2014 Beta zwiększa efektywność pracy, pozwalając na szybkie i elastyczne wykorzystanie wymiarów asocjatywnych. Dzięki edytowanym w miejscu tekstom i tabelom, użytkownicy mogą łatwo dodać adnotacje do rysunku, a oznaczenia pomieszczeń budynku pozwalają na rozdzielenie pokoi dla lepszego zarządzania projektem. Przy pomocy symboli architektonicznych takich jak kompas, chmurka rewizji, symbole symetrii, użytkownicy mogą szybko i łatwo tworzyć dokładne i czytelne rysunki.

annotation system