Z przyjemnością przedstawiamy ZWCADa MFG 2025!

Zachęcamy do zapoznania się z nowym oprogramowaniem CAD

Skrót "MFG" w kontekście oprogramowania CAD (Computer-Aided Design, czyli komputerowe wspomaganie projektowania) odnosi się do terminu "Manufacturing", czyli "Produkcja".

ZWCAD MFG zawiera dodatkową funkcjonalność zorientowaną na potrzeby projektowania maszyn i ich elementów. 

 

Pobierz teraz ZWCAD MFG 2025 64bit PL

 

Lista nowości:

Z przyjemnością przedstawiamy ZWCAD 2025 i zachęcamy do zapoznania się z opisem nowości

W ZWCAD 2025 znacząco ulepszyliśmy obsługę plików PDF oraz drukowania dużych rysunków. Do ZWCADa wczytamy już pliki STEP, a do pracy w 3D przyda się nowe narzędzie - Gizmo, które umożliwi łatwe przenoszenie i skalowanie brył. Dodaliśmy również nowe style wizualizacji oraz zmieniliśmy interfejs w taki sposób, aby móc przenosić zakładki plików pomiędzy monitorami.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym opisem nowości!

Z przyjemnością informujemy, że dostępna jest pierwsza aktualizacja do ZWCAD 2024!

W tej wersji naszego programu CAD zwiększyliśmy szybkość działania programu np. przy rysowaniu i edycji splajnów. Rozbudowaliśmy funkcjonalność menedżera zestawów arkuszy oraz ulepszyliśmy inteligentne drukowanie. Do projektu możemy już importować pliki PDF razem z warstwami. Zwiększyliśmy również możliwości funkcji do pomiarów obiektów CAD na rysunku. Kopiowanie rysunku do innych programów, np. edytora tekstu będzie znacznie łatwiejsze.

  

Z przyjemnością informujemy o wydaniu wersji branżowych ZWCAD: ZWCAD Mechanical 2024 i ZWCAD Architecture 2024.

Wersje branżowe zawierają wszystkie nowości wprowadzone w ZWCAD 2024. np.: obsługę chmury punktów, bloki parametryczne, sprzętowe wspomaganie wyświetlania i wiele innych.

 

Z dumą prezentujemy ZWCAD 2024

Firma ZWSOFT, światowy dostawca wszechstronnego oprogramowania CAx (CAD/CAM/CAE), ogłosiła dzisiaj premierę najnowszej odsłony swojego programu do rysowania 2D - ZWCAD 2024. Nowa wersja nasycona jest nowymi funkcjami i usprawnieniami, które pozwolą na tworzenie niezwykłych rzeczy szybciej i wygodniej.

Kyle He, menadżer produktu odpowiedzialny za ZWCADa, powiedział: „ZWCAD 2024 jest kamieniem milowym rozwoju naszego produktu. Zarówno jego stabilność jak i działanie osiągnęły nowy wymiar naszych możliwości, a do tego zawiera długo wyczekiwane funkcje, takie jak Flexiblock oraz Chmura punktów. Jesteśmy pewni, że ta odsłona programu urzeknie społeczność CAD oraz umocni pozycje ZWCADa jako potężnego i godnego zaufania programu do projektowania w 2D.”

 

W tym artykule postaramy się zagłębić w najnowsze usprawnienia programu ZWCAD 2024 oraz jak przekładają się one na korzyść użytkowników.

Poprawienie wydajności

ZWCAD 2024 zrewolucjonizował komfort użytkownika m.in. poprzez drastyczną poprawę szybkości działania podstawowych funkcji takich jak otwieranie, przeglądanie, edycja i zapisywanie plików. Wspomaganie sprzętowe grafiki, zapisy częściowe oraz obliczenia wielowątkowe pozwolą na wykorzystanie w pełni mocy obliczeniowej komputera, dzięki czemu proces projektowania jest znacznie płynniejszy. Testy wydajności pokazały, że ZWCAD 2024 jest średnio 2.8 razy szybszy niż ZWCAD 2023 w wykonywaniu podstawowych operacji.

Czyli w wielkim skrócie: praca w programie nigdy jeszcze nie była tak wygodna.  

Szanowni Użytkownicy.

Z dumą pragniemy Was poinformować, że ZWCAD Mechanical zmienia nazwę na ZWCAD MFG i jest już dostępny w wersji beta.

ZWCAD MFG zawiera wszystkie nowości jakie będą w ZWCAD 2024, czyli np.: wczytywanie i edycja chmury punktów, edytor bloków parametycznych Flexiblock, sprzętowe wspomoaganie wyświetlania grafiki i wiele innych.

 

Czym jest ZWCAD MFG

Jest to zaawansowany produkt CAD dla przemysłu wytwórczego. Zbudowany w oparciu o solidną platformę ZWCAD, program zapewnia wydajne i poręczne narzędzia przydatne w projektowaniu, wytwarzaniu oraz dostarczaniu zaawansowanych produktów.

Biblioteka ZWCAD MFG oferuje bardzo dużo części spełniających standardy międzynarodowe, dodatkowo będzie można także importować swoje biblioteki.

Z przyjemnością informujemy o tym, że ZWCAD 2023 SP2 jest już dostępny!

Dzięki Waszym cennym uwagom do poprzedniej wersji,  ZWCAD  2023  SP2 został rozszerzony o nowe funkcje i usprawnienia.

Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami w nowej wersji.  

 

Z przyjemnością informujemy, że ZWCAD 2023 SP1 jest już dostępny!

Dzięki Twoim cennym spostrzeżeniom dotyczącym poprzedniej wersji, ZWCAD 2023 SP1 jest teraz wyposażony w nowe narzędzia i ulepszenia.

W tej wersji ZWCAD przyśpieszyliśmy znacznie działanie programu (w niektórych przypadkach prawie 10 razy), przebudowaliśmy gruntownie narzędzia i opcje kreskowania. Teraz zobaczysz podgląd kreskowania jeśli tylko umieścisz kursor nad zamkniętym obszarem. Łatwiej zaimportujemy wielostronicowe pliki PDF. Edytor tekstu został wzbogacony o dodatkowe opcje.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą zmian!