Z dumą prezentujemy ZWCAD 2024

Firma ZWSOFT, szanowany dostawca wszechstronnego oprogramowania CAx (CAD/CAM/CAE), ogłosił w dniu dzisiejszym premierę najnowszej odsłony swojego programu do rysowania 2D - ZWCAD 2024. Nowa wersja nasycona jest nowymi funkcjami i usprawnieniami, które pozwolą na tworzenie niezwykłych rzeczy szybciej i wygodniej.

Kyle He, menadżer produktu odpowiedzialny za ZWCADa, powiedział: „ZWCAD 2024 jest kamieniem milowym rozwoju naszego produktu. Zarówno jego stabilność jak i działanie osiągnęły nowy wymiar naszych możliwości, a do tego zawiera długo wyczekiwane funkcje, takie jak Flexiblock oraz Chmurę punktów. Jesteśmy pewni, że ta odsłona programu urzeknie społeczność CAD oraz umocni pozycje ZWCADa jako potężnego i godnego zaufania programu do projektowania w 2D.”

 

W tym artykule postaramy się zagłębić w najnowsze usprawnienia programu ZWCAD 2024 oraz jak przekładają się one na korzyść użytkowników.

Poprawienie wydajności

ZWCAD 2024 zrewolucjonizował komfort użytkownika min. poprzez drastyczną poprawę szybkości działania podstawowych funkcji takich jak otwieranie, przeglądanie, edycja i zapisywanie plików. Wspomaganie sprzętowe grafiki, zapisy częściowe oraz obliczenia wielowątkowe pozwolą na wykorzystanie w pełni mocy obliczeniowej komputera, dzięki czemu proces projektowania jest znacznie płynniejszy. Testy wydajności pokazały, że ZWCAD 2024 jest średnio 2.8 razy szybszy niż ZWCAD 2023 w wykonywaniu podstawowych operacji.

Czyli w wielkim skrócie: praca w programie nigdy jeszcze nie była tak wygodna.  

Szanowni Użytkownicy.

Z dumą pragniemy Was poinformować, że ZWCAD Mechanical zmienia nazwę na ZWCAD MFG i jest już dostępny w wersji beta.

ZWCAD MFG zawiera wszystkie nowości jakie będą w ZWCAD 2024, czyli np.: wczytywanie i edycja chmury punktów, edytor bloków parametycznych Flexiblock, sprzętowe wspomoaganie wyświetlania grafiki i wiele innych.

 

Czym jest ZWCAD MFG

Jest to zaawansowany produkt CAD dla przemysłu wytwórczego. Zbudowany w oparciu o solidną platformę ZWCAD, program zapewnia wydajne i poręczne narzędzia przydatne w projektowaniu, wytwarzaniu oraz dostarczaniu zaawansowanych produktów.

Biblioteka ZWCAD MFG oferuje bardzo dużo części spełniających standardy międzynarodowe, dodatkowo będzie można także importować swoje biblioteki.

Z przyjemnością informujemy o tym, że ZWCAD 2023 SP2 jest już dostępny!

Dzięki Waszym cennym uwagom do poprzedniej wersji,  ZWCAD  2023  SP2 został rozszerzony o nowe funkcje i usprawnienia.

Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami w nowej wersji.  

 

Z przyjemnością informujemy, że ZWCAD 2023 SP1 jest już dostępny!

Dzięki Twoim cennym spostrzeżeniom dotyczącym poprzedniej wersji, ZWCAD 2023 SP1 jest teraz wyposażony w nowe narzędzia i ulepszenia.

W tej wersji ZWCAD przyśpieszyliśmy znacznie działanie programu (w niektórych przypadkach prawie 10 razy), przebudowaliśmy gruntownie narzędzia i opcje kreskowania. Teraz zobaczysz podgląd kreskowania jeśli tylko umieścisz kursor nad zamkniętym obszarem. Łatwiej zaimportujemy wielostronicowe pliki PDF. Edytor tekstu został wzbogacony o dodatkowe opcje.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą zmian!

 

Z przyjemnością informujemy, że wyczekiwany ZWCAD 2023 jest już dostępny!

Po czasie starannych przygotowań i analizach informacji o wersji Beta, nasz program CAD jest gotowy.

Dodaliśmy nowe funkcje oraz ulepszenia, które z pewnością odczujemy podczas codziennej pracy.

Bryły możemy edytować przez uchwyty lub poprzez panel właściwości. Dodaliśmy panel do zarządzania zestawami arkuszy. Edycja tabel będzie bardziej przyjazna.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą zmian!